Obnažený Ryan Gosling, Edward a Vivien na piane, roztrieskaná posteľ vďaka upírom a v neposlednom rade vášnivé scény s Bradom Pittom. Horúce bozky, nemravné dotyky, spaľujúce pohľady. To všetko ukrýva 20 top najvzrušujúcejších erotických scén! Dajte nám vedieť, ktorá najviac chytila vás.

 

20. Smrtiaca vášeň

Mark Ruffalo s fúzikmi nepôsobí až tak úžasne ako bez nich. Na Meg Ryan však očividne urobil dojem. Inak by ho nebozkávala v lese na samote. A keby sa nechal zviesť, bolo by z toho možno aj viac.

19. Titanic

Hádam najznámejšia, erotikou nabitá scéna. Jack a Rose na zadnom sedadle, spotení, zohrievajú jeden druhého. Scéna milovania plná citu a samozrejme, nezabudnuteľný odtlačok ruky na okne.

18. Trója

Briseis priloží Achillovi na krk dýku a on sa na ňu prevalí, vyhrnie jej šaty a bozkáva ju. No bodli by ste na jej mieste? Asi nie.

17. Hriešny tanec

Bol by hriech nezaradiť sem aj kultovú scénu Johnyho a Baby, keď sa za zvukov piesne ,,Love is strange” plazia jeden k druhému. A to táto scéna vznikla celkom spontánne.

16. Bláznivá, hlúpa láska

Ktorá z vás by odolala, keby vám chlap povedal, že vás zvedie vďaka Hriešnemu tancu? Vy by ste boli Baby a on by vás zdvihol do vzduchu. Keby to bol Ryan Gosling, asi by sme sa začali aj samé vyzliekať.

15. Pretty Woman

Richard Gere, hotelový bar, piano a vy. V danú chvíľu nejedna zo žien závidela Julii.

14. Magic Mike XXL

Ruku na srdce, ktorá by nechcela, aby jej takýto tanec predviedol miláčik žien Chaning Tatum? Ešte teraz sme z neho namäkko.

13. Veľmi nebezpečné známosti

Cruel Intentios –Pamätáte si na scénu Reese a Ryana? Pre hlavnú hrdinku jej ,,poprvé”. Aj bez sviečok to bolo romantické a očividne si to Reese užila.

12. Moje meno je láska

Horúce bozky a dotyky Tildy Swinton s hriežnym Talianom v tráve, medzi rozkvitnutými kvetmi? Tak to už áno!

11. Duch

Patrick Swayze to jednoducho vedel. Keď vo filme ,,Duch” uchopil do náručia Demi Moore alias Molly, všetky ženy chceli cítiť jeho nežné dotyky a pevné svaly. Bol proste úžasný..

Top prvá 10

Foto/Video: Youtube, quotesgram.com, justjared.com