Pozná to asi každá matka – stačí pár sekúnd nepozornosti a ten maličký človiečik, na pohľad pôsobiaci ako nevinný anjel, sa v priebehu chvíľky mení na nezbedného čertíka. V materstve skutočne platí zlaté pravidlo, že podozrivé ticho detí naznačuje vymýšľanie určitej neplechy. O pravdivosti týchto slov sa presvedčila štvornásobná mamina z Austrálie, ktorej 2-ročný syn uštedril lekciu na celý život.

34-ročná Sarah Wruck je matkou štyroch detí, no doposiaľ sa ani jednému z nich nepodarilo vystrojiť takú katastrofu ako v prípade dvojročného chlapčeka. Plavovlasý šibal pritom ostal bez dozoru len pár minút, no úplne mu to stačilo na to, aby si pre rodičov pripravil hotovú pohromu.

dieťa chlapec
Ilustračná fotka

Sarah sa na sociálnej sieti podelila o skúsenosť, aká by dorazila asi všetky ženy. Keď sa jej dve najmladšie ratolesti spolu pekne hrali v obývačke, rozhodla sa odbehnúť si do kuchyne s cieľom pripraviť večerný pokrm. Prešlo bezmála päť minút, keď sa vrátila do izby, no pri pohľade na nečakanú spúšť úplne zmeravela.

Výmyselníkovi Elimu sa podarilo zmocniť detského krému na zaparený zadoček, s ktorým si to okamžite namieril k hriešne drahému elektronickému zariadeniu. Obrovský Smart televízor v hodnote 1800 eur sa s pomocou umelecky cítiaceho drobca zmenil na jeho maliarske plátno. Zúfalá Austrálčanka tak potretý televízor čistila viac ako hodinu, pričom sa zase raz presvedčila o tom, že podozrivému detskému tichu treba vždy venovať zvýšenú pozornosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Malý Eli takmer zničil elektroniku za 1800 eur
Malý Eli takmer zničil elektroniku za 1800 eur

Zdroj: Facebook/Sory Imbert | Foto: Facebook/Sory Imbert, Pixabay.com