Či už sú krátke alebo dlhé, blond alebo tmavé, korunou krásy každej ženy sú dokonalé vlasy. 19-ročná Holly Jane Harbottle však zažíva pre svoje niekdajšiu pýchu doslova peklo. Všetko sa začalo obyčajnou návštevou kaderníčky!

19-ročná študentka Holly Jane Harbottle sa na sociálnej sieti podelila o nepríjemný zážitok, ktorý sa jej stal potom, čo sa “ulakomila” na amatérsku kaderníčku. Blondína Holly totiž našla na internete výhodnú ponuku, ktorú ponúkala amatérska kaderníčka, a tak k nej mladá žena zašla. Nejednalo sa o žiadny salón, “kaderníčka” jej upravovala vlasy v pohodlí domova. Malo to však tragické následky!

Krátko potom, čo Holly Jane opustila dom ,,expertky” na vlasovú starostlivosť, začali sa problémy, ktoré narástli až do obludných rozmerov. 19-ročnej žene začali vo veľkom vypadávať vlasy a ich fotografie zverejnila na sociálnej sieti. Akou prodecúrou jej amatérska kaderníčka zničila vlasy nie je známe, ale Holly musí od tohto incidentu nosiť parochňu. Celý prípad sa odohral v anglickom meste Sunderland. Tento príbeh môže slúžiť ako varovnanie pre iné ženy, ktoré taktiež uvažujú nad tým, že by sa zverili do rúk amatérom.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)