Má osemnásť, živí ju blogovanie a natáčanie videí, vlastní dve s.r.o-čky a pri nohách jej ležia davy teenageriek. Youtuberka Moma sa objavila na čiernom koženom gauči u Sajfu, aby prezradila niečo zo svojho súkromného života a zahrala si hru Mortal Kombat XL.

Sajfa a tie jeho otázky… Mladá blogerka Moma, ktorej sa momentálne darí snáď vo všetkom, na čo siahne, bola hosťom v Sajfovej šou ,,Level Lama”. Moderátor neváhal a vytiahol na ňu rôzne otázky, ktoré 18-ročnú podnikateľku miestami vykoľajili, miestami vyprovokovali do irónie a miestami rozosmiali. Okrem zhodnotenia outfitu youtuberky, inteligencie, účesu, či dokonca Sajfovej ženy, na ktorú Moma nešetrila chválou, sa Sajfa nezabudol opýtať ani na jej priateľa Expla. Ten podľa všetkého obsadil v rebríčku ,,Tenkrát poprvé” miesta na všetkých tromfoch a Moma je do neho zamilovaná až po uši. Koniec koncov, celkom príjemný rozhovor, no nie? :)

Video: YouTube | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)