Ďalšia časť relácie Výměna manželek z produkcie televízie Nova, v ktorej sa predstavil manželský párik s obrovským vekovým rozdielom, vyvolala medzi diskutujúcimi mnoho rozporuplných vášní. Zatiaľ čo jedna skupina ľudí sa ich manželstva zastáva, tá druhá by ich najradšej videla od seba a oboch poslala na psychiatrické liečenie. Po interview, ktoré s párom viedol portál Extra.cz, sa celá situácia ešte viac zamotáva. Kontroverzní manželia totiž prezradil niekoľko šokujúcich informácií z ich spálne.

Mladá mamička Ivana, ktorá ešte nedovŕšila ani 18 rok života, priznala, že prvú intímnu skúsenosť s mužom zažila ešte ako 11-ročná! Ako dôvod skorého s*xuálneho začiatku uviedla nekontrolovateľné správanie a alkohol, ktorému už ako dieťa prepadla. Kto bol jej prvý však neozrejmila.

Jej manžel Marián na citlivé otázky týkajúce sa ich intimity odpovedal stroho, no nakoniec sa priznal, že k prvému styku medzi nimi došlo až potom, akonáhle Ivana dovŕšila vek 15 rokov. Podotkol, že na tom trval. Či je jeho tvrdenie pravdivé alebo sa len účelovo bráni kvôli možnému trestnoprávnemu postihu, sa už nedozvieme.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook