Je tomu len niekoľko dní, čo sa v markizáckej relácii Teleráno objavila ako hosť prvá česká Barbie Lolo Ta Bella. Vzhľadom na to, že sympatická blondínka má len sedemnásť rokov, na jej osobu sa po odvysielaní spustila obrovská vlna kritiky, ktorej však predchádzali články plné klamstiev a skreslených informácií.

Zväčšené poprsie či vylepšená tvár, slovenské média sa zas a znova ukázali ako najväčší brak, ktorý pachtí len po nafúknutých titulkoch a mediálnom odpade. Ich poslednou obeťou sa stala práve mladučká Češka, ktorá si plní svoj kuriózny sen, stať sa živou Bimbo Barbie. Lolo Ta Bella sa však nikdy netajila svojimi vylepšeniami a zákroky, ktoré podstúpila, nájdete zdokumentované dokonca na jej sociálnej sieti. Ak však prahnete po nafúknutých bublinách, pravdepodobne vás sklameme. Po vulgárnych komentároch a nespočetnom množstve mediálnych klamstiev i nezmyslov, vracia česká Barbie úder, v ktorom sa, bohužiaľ, nájde aj mnoho z vás.

Lolo Ta Bella vyjadrila svoj názor na slovenské médiá

„Za posledné dni som sa stretla s mediálnym obsahom plným klamstiev, dychtivom len po senzácií na úkor človeka, ktorého zneužili pre svoj prospech. Tieto články vznikli predovšetkým na základe rozhovoru v relácii Teleráno pre TV Markíza. Na nenávistné komentáre som naozaj zvyknutá, no články obrátené naruby sú pre mňa novou skúsenosťou. Aj keď o mne bulvárne plátky akokoľvek a kedykoľvek písali, nikdy v ich obsahu nebolo toľko klamstva ako tentokrát.“ Práve týmito slovami vyjadrila česká Barbie svoje sklamanie nad reakciami slovenských médíí s vedomím, že je to len začiatok.

Napriek tomu, že Lolo Ta Bella na klamstvá v článkoch reagovala a snažila sa uviesť veci na pravú mieru, z jej slov si „šíkovní“ redaktori vybrali znova len to, čo im zapasovalo do ich bubliny.

Ostrá kritika a vulgárne komentáre ukázali úroveň Slovakov

Bez povšimnutia však neostali ani komentáre jedincov, ktorí ukázali svoj „intelekt“ a vysokú úroveň vyjadrovania. Vulgarizmy, urážky a výsmech. Presne takto sa odprezentovali Slováci, ktorí sa rozhodli článkom dodať ešte viac šťavy. Prirovnania mladej Češky k péčkovej herečke či rovno k nafukovacej Anči. Na jednu stranu uznávame, že žijeme v „demokratickej“ krajine a názor môže vyjadriť každý, no existuje tenká hranica medzi vyjadrením názoru a absolútným ponížením až nenávisťou. Zaujímavé je, že zväčša sa jedná o komentáre od žien, ktorých tváre na fotkách zdobí make-up a tony riasenky alebo od zakomplexovaných „škarediek“, ktoré sa doma pravdepodobne napchávajú zmrzlinou a v ich duši horí nenávisť voči každej, ktorá sa snaží vyzerať dobre.

“ Keď už všetci tak hovoria o tom, aká som umelá, mali by si uvedomiť, že dnešná doba to tak prináša. Či už je to taká maličkosť ako riasenka alebo rúž. To všetko potláča prirodzenú krásu. Niekto však toho vylepšenia, ktoré je k dispozícii všetkým, využije viac a niekto menej “

Častým terčom kritiky sa stala aj Gabrielina rodina či starší priateľ. A ako sama hovorí, vekové rozdiely medzi partnermi nie sú nikde určené, na prvom mieste je vždy láska a to, ako sa spolu dvaja ľudia cítia. Napriek tomu, že si mladučká Češka vybrala netradičný sen, jej rodina ju podporuje, čo však prináša ďalšiu vlnu kritiky, ako zo strany médií, tak aj hejterov. Smutné na tom je, že žijeme v dobe, kde rodičia nedokážu ustrážiť svoje deti ani im dať dobrý príklad do života. Nehovoríme o tom, že sa vaše dieta rozhodne stať živou bábikou a pre svoj sen urobí všetko. Hovoríme o tom, že množstvo mladých ľudí podľahne alkoholu, drogám čí obyčajnému fastfoodu, ktorý sa stal akýmsi nedeľným rodinným rituálom. Obyčajný smartfón s internetom prináša vašim deťom omnoho väčšie riziko ako sedemnásťročné dievča, ktoré má len trochu iné sny.

Pár zaujímavých faktov o živej Českej Barbie, ktoré nezaujmú médiá ani hejterov

Lolo Ta Bella má 17 rokov, jej snom je stať sa živou Bimbo Barbie. Jej telo zatiaľ nezdobí žiadna plastická operácia a jej prsia sú zatiaľ prirodzené. Za posledné obdobie podstúpila dve menšie úpravy, a to tetovanie obočia a zväčšenie pier. Ani jedným z týchto zákrokov sa však netajila. Prvá plastická operáciu ju čaká už o dva mesiace a jedná sa práve o zväčšenie dekoltu. Gabriel žije v úplne normálnej rodine. Popri svojom hektickom verejnom živote študuje pedagogiku a o svoje telo sa stará pravidelným cvičením a zdravou stravou. Lolo Ta Bella sa netají tým, že obdivuje umelú krásu a na svoj vzhľad je patrične hrdá aj napriek tomu, že na rozdiel od mnohých žien je skutočne krásna aj bez nánosu makeupu.

Foto: Instagram