Pamätáte si ešte na časy, kedy ste sa v škole na telesnej urputne bránili cvičeniu a ,,svoje dni” ste mali pravidelne 4x do mesiaca? Možno je to škoda. Chlapi milujú ženy, ktoré športujú a volejbal je asi najľahšou formou vykonávania skupinovej športovej činnosti (okrem swingers party).

Aj v lete sú na kúpaliskách vždy plné ihriská s pieskom, kde sa partie kamarátov venujú tejto loptovej hre a je skutočne ťažko pochopiteľné, že nie je až tak populárna aj medzi ženami. Napriek tomu sa nájde vždy pár výnimiek, a musíme povedať, že veľmi atraktívnych, ktoré sú vďaka jednoduchej hre príťažlivé a v skvelej fyzickej kondícií. Nemusíte byť vždy vyslovené se*bomby, aby ste sa mužom začali páčiť. Občas stačí, že robíte niečo, čo ich upúta a ste pri tom sexy už len tým, že máte od behania červené líca ako tieto krásne študentky, ktoré sa volejbalu pravidelne venujú. Poznáte nejaké aj vy? Dajte nám o nich vedieť a nezabúdajte, v zdravom tele zdravý duch! :) 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)