Doba je neúprosná a výnimočnosť ľudí sa začala merať iba ich telesnou schránkou. Môžete byť príliš chudá, tučná, tehotná, normálna, vždy budete niektorým neprajníkom tŕňom v oku. Nechajte okolie, nech si rieši svoj zabudovaný komplex menejcennosti a užívajte si život presne taká, aká ste. Krásna. Inšpirujte sa týmito silnými ženami, ktoré sa vykašľali na predsudky a majú sa rady presne také, aké sú. Aj plnoštíhle!

 

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson patrí medzi celebrity, ktorých váha je nekonečne ako na hojdačke. Speváčka však hrdo vyhlasuje, že podľa seba je krásna a radšej si dá občas pohárik vína a uvoľní sa, akoby mala každý deň drieť v posilňovni.

Gabourey Sidibe

Počas Zlatých glóbusov v roku 2014 antifanúšikovia skritizovali herečku kvôli jej váhe, z čoho si však ona ťažkú hlavu nerobila a všetkým oznámila, že napriek ich slovám si plní svoje sny.

Pink

Keď sa v roku 2015 uskutočnila benefičná akcia na podporu liečby rakoviny, kde sa so svojím manželom objavila aj Pink, na sociálnych sieťach ju fanúšikovia okamžite skritizovali za jej ,,veľkosť“. Famózna speváčka si však zachovala chladnú hlavu a na margo komentárov sa vyjadrila, že sa necítila iba pekná, ale krásna: ,,Som úplne v poriadku, úplne šťastná a moje zdravé, zmyselné a bláznivo silné telo má momentálne zaslúžené voľno.”

Alyssa Milano

Pamätáte si ešte na krásnu čarodejnicu zo seriálu o troch sestrách s magickými schopnosťami? Alyssa Milano bolo preberaná v show komika Jaya Mohra, ktorý sa vyjadril k jej váhe s otázkou či nedávno porodila dieťa. Herečka vyjadrila ľútosť na tým, že niekto rieši jej tuk a poslala všetku lásku jeho krásnej žene.

Ariana Grande

Áno, je to priam neuveriteľné, avšak po zverejnení videa z vystúpenia so skladbou Bang Bang s Nicky Minaj skutočne riešili neprajníci veľkosť zadku tejto útlej speváčky. Ari sa vyjadrila v štýle, že krútila svojou roztomilou prdelkou ako malá korisť pri tej veľkej (Nicky) a obe boli na zjedenie. No sú ľudia normálni?

Lady Gaga

Pri jednej z fotografií mohla mať Lady Gaga po prečítaní komentárov hlavu v smútku, no nedala sa. ,,A čo. Občas brucho mám, občas nie. Ľudia vo svete hladujú! Radšej budem mať tuk, akoby som mala byť povrchná!”

Demi Lovato

Disney hviezda je jedným z najvďačnejších terčom útokov novinárov aj ľudí ohľadom svojej váhy. Speváčka sa niekoľkokrát kvôli tomuto problému liečila na rôznych klinikách, odkiaľ si vzala ponaučenie a vyhlásila: ,,Viete čo? Ja som zdravá a šťastná a vy ma očividne nenávidíte iba kvôli mojej váhe..”

Jessica Simpson

Blondínka je kapitola sama o sebe. Priberá, chudne, priberá, chudne. Naposledy sa na ňu zvalila spŕška kritiky počas jej tehotenstva v roku 2012. ,,Myslím, že každá žena, ktorá je tehotná a vytvára život, má do značnej miery právo jesť, čo chce tak dlho, kým je zdravá. Nechcela som, aby mi médiá vzali chvíle, ktoré boli jednými z najšťastnejších časov v mojom živote.”

Ďalšie celebrity, ktoré boli znesenú pod čiernu zem kvôli váhe, no všetkým do jednej to bolo jedno. Jennifer Lawrence ich dokonca poslala do …. a dámy vyhlásili, že sa ľúbia presne také, aké sú! :)

Tyra Banks

Khloé Kardashian

Adele

Jennifer Lawrence

Melissa McCarthy

Kristen Bell

Eva Longoria

Foto: Twitter, Instagram, HD Wallpapers