Chudnutie je naozaj ťažké, no počas „potenia sa” a zhadzovania prebytočných kilogramov je vhodné mať po svojom boku nejakého sparingpartnera. Kto by bol však lepšou voľbou ako váš partner? Týchto 15 dvojíc sa premohlo a pustili sa do spoločného boja proti ručičke na váhe. Postavy, ktorými sa dnes pýšia, im budete závidieť aj vy!

Tieto zamilované páry si povedali: „A dosť!” Kvôli vysokej nadváhe sa necítili dobre, a tak sa jedného dňa premohli a pustili sa do zhadzovania prebytočných kilogramov. V mnohých prípadoch bola ich motiváciou práve vlastná svadba, veď ktorá nevesta by chcela vyzerať v ,,deň D” ako našuchorený muffin? Ani budúci manželia v tom však nenechali svoje priateľky samé a pustili sa do chudnutia spolu s nimi. Niekedy sa treba skutočne iba premôcť a keď viete, že máte po svojom boku milovanú osobu a robíte to jeden pre druhého, všetko ide ešte rýchlejšie. Veľkou výhodou je takisto vzájomné súperenie, veď nechceli by ste zhodiť viac ako váš partner? Pozrite sa na páry, ktoré to dokázali.

ch ch1 ch2 ch3 ch4 ch5 ch6 ch7 ch8 ch9 ch10 ch11 ch12 ch13 ch14

Foto: Boredpanda

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)