Netvrdíme, že sa čochvíľa poberiete na druhý svet, ale ako sa hovorí, človek mieni, Pán Boh mení. Tak prečo si na zoznam miest, kde si to chcete rozdať so svojou polovičkou, nepripíšete ďalšie? Spálňa, kuchynská linka či sprcha znie fajn. Naše tipy vám však ponúkajú dvojitú dávku vzrušenia. 

 

Kancelária

Tiež vás vzrušuje taká filmová klasika, kedy všetko zo stola prudko zhodíte? Prestaňte fantazírovať a nechajte ho, aby vás na ten stôl vysadil a divoko pretiahol.

Práčovňa/práčka

Ak sa dostanete niekam do zahraničia, kde majú práčovne, zabehnite tam a poharašte si. Ak nie, musí vám stačiť zapnutá práčka u vás doma. Aj to má svoje čaro.

Pred krbom na chlpatom koberci

Ktorá z vás o tom nesnívala, keď to videla vo filme? Opustená chata, prípadne vila. Oheň v krbe praská, šampanské je v pohároch a vy dvaja nahí na koberci, ktorý je vlastne kožuch z medveďa.

Loď

Stačí aj člnok či housebot a pri vašich pohyboch sa rozkníše ako samotná loď. Len pozor, aby ste sa neprevrátili.

Vlak

Ako Tom Cruise v Risky Business. A možno trochu menej nápadne v opustenom kupéčku. Len vy dvaja. A hrozba kontrolujúceho vlakvedúceho. Trochu adrenalínu predsa nezaškodí.

Ruské kolo

Pomaly sa točí, vy ste v bunke sama s partnerom a odrazu sa na seba vrhnete. Kým prejde kolo okolo vlastnej osi, rýchlovku stihnete. Alternatívou je aj Londýnske oko, ktorého nevýhodou je, že ste v kabíne cca dvadsiati. Jedine, že by ste si urobili swingers party.

Hotelový balkón

Dovolenka pri mori, západ alebo východ slnka. Vy nenápadne opretá o zábradlie, on za vami a priráža. A pokojne zamávajte okoloidúcim.

Piano

A najlepšie v hoteli Ritz ako v kultovom filme Pretty Woman!

Lúka/ les

Možno nejde o najpohodlnejšie miesto, ale vzrušujúce určite. Vrznúť si môžete na romantickom pikniku na lúke, prípadne pri zbere húb, kdesi o strom.

Nákupné centrum

Miesto, ktoré už možno väčšina z vás vyskúšala. Ak nie, využite kabínku v niektorom z obchodov alebo sa zašite na toaletách. Aj tu hrozí, že vás niekto môže prichytiť a práve to dodáva celej ,,akcii“ šťavu.

Parkovisko

A najlepšie plné! Auto, zadné sedadlo, zarosené okná a na nich už len šmuhy po rukách. Okoloidúci pohoršene krútia hlavou a vy sa dostávate na vrchol.

Kino

Že nereálne? Ale čoby! Ak sedíte v poslednom rade a kino nie je až tak preplnené, skúšajte. Adrenalín vás ešte viac naštartuje a garantujeme vám, že to, o čom je film, vám bude absolútne ukradnuté.

Počas hrania paintballu

Choďte si s kamarátmi zahrať paintball, na chvíľu odložte zbrane a nechajte sa obšťastniť niekde za slameným valom.

Park

Jednoduchý návod: Dlhá voľná sukňa a vy dvaja. On si sadne na lavičku, vy na neho a sukňa zakryje to, čo nemá byť vidieť. Užijete si a ani nestihnete vnímať, že okolo vás chodia ľudia, ktorých možno inšpirujete.

Národná pamiatka/ vyhliadková jazda

Rozdať si to v niektorej z komnát Bojnického zámku? Alebo snáď na Devíne? Treba len vystihnúť tú správnu chvíľu a ukryť sa pred sprievodkyňou. Druhou alternatívou je vyhliadková jazda, povedzme v takom autobuse v Londýne, úplne vzadu. A spojíte príjemné s náučným. :)