Rodrigo Alves funguje už 15 mesiacov ako žena. Napriek tomu ho ale zrejme väčšina stále vníma ako najznámejšieho živého Kena. Vzhľadom na to, že má táto populárna postavička za sebou 75 operácií, len ťažko by sme vedeli odhadnúť, ako by asi vyzerala bez zákrokov. Umelá blondínka sa však rozhodla, že fanúšikom aspoň ukáže svoje prirodzenejšie ja.

Či ako Ken alebo ako Barbie, Rodrigo sa na verejnosti vždy ukazoval dokonale upravený – tak, aby čo najviac pripomínal umelé bábiky od Mattela. Pri príležitosti 15. mesiaca svojej vysnívanej premeny na štíhlu Jessicu s dlhými blond vlasmi, osím pásom a veľkými prsiami ale na Instagrame zverejnil fotku, na ktorej je úplne bez make-upu a aj bez filtrov.

Známa brazílsko-britská hviezda chceľa ľuďom predviesť, ako ju vlastne plastickí chirurgovia stvorili. Taktiež uviedla, že si zvolila slobodu, šťastie a úprimnosť k sebe samej, vďaka čomu už v roku 2021 nemôže byť ani spokojnejšia. Aktuálne dni trávi rovnako ako mnohí – doma, a tak má vraj jej pleť konečne priestor na to, aby si oddýchla od hrubých vrtsiev make-upu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jessicaalves