Spevácke hviezdy si zakladajú nielen na dobrom texte piesne, no dôležitú úlohu zohráva taktiež samotný videoklip. Práve preto niekedy siahajú po zvučných menách celebrít, ktoré si prizvú na spoluprácu. Občas to „vypáli“ dobre, no sú aj také prípady, kedy známe tváre narobili viac škody než osohu. Ako sa však hovorí, aj negatívna reklama je reklama a na YouTube ide predsa o čo najvyššiu sledovanosť. 

Nielen herecké esá, ale aj televízne osobnosti, modelky či športovkyne sa neraz zhostili hlavných úloh rôznych videoklipov. Myslíte, že to zvládli na jednotku či skôr naopak? :)

Thirty Seconds To Mars- Up In The Air

Jared Leto si do tohto klipu prizval hneď viacero osobností. Azda tou najznámejšou je burlesková tanečníčka Dita Von Teese, ktorá kedysi randila s Marilynom Mansonom. V klipe si zahrala aj modelka Ashley Smith či americké gymnastky Jordyn Wieber a McKayla Maroney, ktorú si môžete pamätať z vtipných „memečiek“.

Enrique Iglesias- Hero

Latinský krásavec zo Španielska si do svojho videoklipu „Hero“ pozval dve herecké známe osobnosti. Jeho lásku si zahrala Jennifer Love Hewitt a Mickey Rourke sa zhostil úlohy zlého chlapa, ktorý Enriqueho na konci zbil.

PSY- Gangnam Style

PSY, jeden z najznámejších kórejských spevákov, do svojho vtipného klipu zavolal populárneho komedianta. Yoo Jae Suk je ten chlapík v žltom obleku v červenom kabriolete.

Justin Timberlake- What Goes Around…Comes Around

Jeden z najlepších spevákov a tanečníkov súčasnosti si do videoklipu pozval herečku Scarlett Johansson. Rozhodne to nebola zlá voľba.

John Legend- All Of Me

V klipe Johna Legenda sa objavila jeho manželka a modelka Chrissy Teigen, ktorej túto romantickú pieseň venoval.

Zayn- Pillowtalk

V novinke od Zayna, bývalého člena skupiny One Direction, sa objavila jeho súčasná priateľka a modelka Gigi Hadid.

Sam Smith- I´m Not The Only One

Talentovaný Sam Smith spolupracoval s viacerými hereckými osobnosťami. Diannu Agron poznáte z „Glee“, Chrisa Messinu zo seriálu „The Mindy Project“. Videoklip zachytáva neveru, kde si milenku hlavného protagonistu zahrala Christina Elise.

Hozier- Someone New

Hozier si na spoluprácu prizval herečku Natalie Dormer, ktorú si môžete pamätať zo seriálu „Hra o tróny“, kde si zahrala Margaery Tyrell či z filmu „Hry o život: Drozdajka 1“.

Rock Mafia- The Big Bang

Pred šiestimi rokmi si zahrala v klipe The Big Bang speváčka Miley Cyrus, ktorá v súčasnosti patrí medzi najznámejšie excentrické osobnosti šoubiznisu.

Elton John- I Want Love

Elton vsadil na filmového „Iron Mana“ a urobil dobre. Výber Roberta Downeyho Jr. nebol rozhodne krokom vedľa.

Sia- Elastic Heart

Sia pravidelne spolupracuje s tanečnicou Maddie Ziegler a tá robí vďaka svojmu talentu z videoklipov majstrovské diela. Bez nadanej Maddie sa nezaobišla ani úspešná pieseň „Elastic Heart“, kde si zahrala po boku známeho herca Shiu LaBeoufa. Ich precítené vystúpenie nadchlo, ale aj pohoršilo veľa ľudí po celom svete.

James Blunt- Goodbye My Lover

Bývalý vojak s jemným hlasom si do videoklipu so smutným textom pozval herečku Mischu Barton, ktorá sa zablysla v seriáli „O.C. California“.

Fergie- M.I.L.F. $

Fergie sa po dlhej dobe pustila do nahrávania nového albumu a jej najnovší výtvor je plný celebritiek, ako Ciara, Chrissy Teigen, Kim Kardashian či Alessandra Ambrosio.

Eminem ft. Rihanna- Love The Way You Lie

V úspešnom svetovom hite odfarbeného rapera Eminema si zahrali herec Dominic Monaghan z „Pána Prsteňov“ a kráska Megan Fox.

Michael Jackson- Black Or White

Najzbožňovanejšie dieťa Hollywoodu minulého storočia, Macaulay Culkin, si zahral v klipe Kráľa popu ešte ako malý chlapec.

Video: Youtube | Foto: Instagram