Kedysi bola homosexualita odsudzovaná, neakceptovateľná a nepochopiteľná. Antoine de Saint-Exupéry hovorí: ,,Miluješ, pretože miluješ. Pre lásku niet dôvodu.”

Žiadny človek nedokáže žiť bez lásky. Tá dáva životu zmysel, dôvod, prečo ráno otvárate oči a tešíte sa do nového dňa. Nikomu by nemala byť odopieraná a nikto by nemal byť odsudzovaný za to, kto stojí po jeho boku ako životný partner. Tieto verejne pôsobiace osobnosti sú úspešné, celému svetu známe a v partnerskom vzťahu nežijú s mužom, ale so ženou!

Raven – Symoné

Túto herečku si môžete pamätať zo sitcomu Šou Billa Cosbyho, kde hrala malú rozkošnú Oliviu alebo z filmu Gepardie kočky či Denník princeznej 2. V súčasnosti je single.

Braven

 

Cynthia Nixon

Seriálová Miranda Hobbs zo Se*u v meste bola kedysi vydatá za muža, s ktorým má dve deti, no jej životnou láskou sa stala aktivistka Christine Marinoni, s ktorou si založili rodinku a majú jedno dieťa. Cynthia neriešila, že sa zamilovala do ženy, neprišlo jej to zvláštne, proste sa tak stalo a je veľmi šťastná.

Bnixon

Sara Gilbert

Leslie Winkle zo seriálu Teória veľkého tresku kedysi randila s mužmi, ale časom si uvedomila, že sú to ženy, ktoré ju priťahujú. V súčasnosti je matkou troch detí. Dve z nich má z prvého vzťahu a tretí, najmenší člen, ktorého má so súčasnou partnerkou, sa narodil v roku 2015.

Bgilbert

 

Jane Lynch

V seriáli Glee, kde si zahrala trénerku roztlieskávačiek Sue Sylvester, sa svojej role zhostila na jednotku. Jane sa otvorene hlási k lesbičkám.

Blynch

 

Heather Matarazzo

Lilly, najlepšia priateľka Mii Thermopolisovej z filmu Denník princeznej, sa taktiež otvorene hlási ku komunite lesbičiek a v súčasnosti je single.

Bmatarazzo

 

Ellen Page

Ellen ste mohli zahliadnuť vo filme Počiatok, kde si zahrala mladú študentku architektúry Ariadne. O svojej orientácii otvorene porozprávala v roku 2014.

Bpage

Samantha Fox

Modelka a speváčka, ktorá odštartovala svoju hudobnú kariéru hitom ,,Touch me (I want your body)”. Jej partnerkou sa stala jej vlastná manažérka, no v minulom roku zomrela na rakovinu.

Bfox

 

Ruby Rose

Mladá Austrálčanka si uvedomila už mladom veku, že ju priťahuje rovnaké pohlavie. V šoubiznise si zakúsila vody modelingu, herectva a stala sa z nej aj DJ-ka.

Wanda Sykes

Wandu si môžete pamätať z filmu Diabolská svokra, kde si zahrala po boku Jane Fonda a Jennifer Lopez. S manželkou Alex majú dvojčatá.

Bsykes

Jodie Foster

Jodie je oscarová herečka, režisérka a matka dvoch detí, ktoré má s bývalým partnerom. Jej srdce však momentálne patrí manželke Alexandre.

Bjodie

Rosie O´Donnell

Filmová Betty z Flinstonovcov sa verejnosti priznala, že je lesbička. Pred pár rokmi si prešla rozvodom so svojou manželkou, s ktorou si adoptovali dievčatko.

Brosie

Ellen DeGeneres & Portia de Rossi

Azda najznámejší pár v Hollywoode! Ellen DeGeneres patrí k najobľúbenejším moderátorkám Ameriky a jej šou, ktorú sledujú milióny ľudí po celom svete, má už úctyhodných 13 rokov! Po boku Ellen žiari jej krásna manželka Portia de Rossi, známa americká herečka, ktorá si zahrala v seriáli Ally McBealová.

Sarah Paulson & Holland Taylor

Talentovaná herečka, ktorá je súčasťou hereckého zoskupenia seriálu American Horror Story. Jej partnerkou je Holland Taylor, ktorá si zahrala ironickú matku Charlieho Harpera. Z týchto dvoch dám žiari láska a zaľúbenosť na kilometre!

Bsarahaholland

Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.