Príbeh Darye Sudnishnikovej sledoval minulý rok takmer celý svet. Dôvodom je fakt, že svoje prvé dieťa porodila vo veku 13 rokov tvrdiac, že otcom je len 10-ročný chlapec. Po odhalení celej pravdy sa ale dievčina musí vyrovnávať s ďalšou trpkou správou.

Ruská teenagerka momentálne vychováva dcérku Emiliu so svojím 11-ročným frajerom, o ktorom si pôvodne všetci mysleli, že ju oplodnil práve on. Školáčka napokon pod ťarchou podozrení priznala, že bola znásilnená 15-ročným chlapcom a rozhodla sa dieťatko donosiť.

Darya sudishnikova

Napriek tomu, že sa Darya usilovne snaží byť dobrou matkou a o súkromné záležitosti sa delí so širokým publikom, teraz dostala hotovú ranu pod pás. Vedenie školy totiž mladú rodičku vylúčilo s odôvodnením, že počas tehotenstva vynechala príliš veľa učiva.

Teenagerka je z verdiktu školy zdrvená a pre zahraničný portál priznala, že sa jej tým zrútil celý svet. Túžila totiž popracovať na vzdelaní, aby sa v budúcnosti mohla uchádzať o kvalitné povolanie. Podľa nej sa inštitúcia len zľakla zlej reklamy, keďže jej príbeh je viac ako šokujúci. Pubertiakom pomáha s výchovou bábätka celá rodina i odborníci, avšak ich ďalší osud ostáva nateraz veľmi zahmlený.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

darya

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram/Nydadashaq