Posledné mesiace zažíva modelka a influencerka Silvia Kucherenko veľký prerod, kedy sa z umelej “kačičky” stáva nádherná žena. Prirodzenou krásou však 38-ročná mamina disponovala odjakživa, dôkazom čoho je jej fotografia zo sladkých tínedžerských čias.

Silvia Kucherenko sa roky pýšila dlhými peroxidovými vlasmi a obrovskými perami, ktoré boli jej charakteristickými znameniami. Pre svoj výzor bola rodená východniarka neustálym terčom drsnej kritiky. Dnes ale ani ona sama nerozumie tomu, prečo inklinovala k tak umelému imidžu.

V polovici augusta sa Sisa začala meniť na inú osobu. Menšie pery, kratšie a tmavšie vlasy a zrazu žiadne provokatívne zábery, ktoré sme predtým na jej Instagrame mohli vídať pravidelne. Namiesto toho sa influencerka pomerne často vyjadruje k ženskej kráse či k svojej vlastnej premene. V rámci toho už stihla za posledné dni zverejniť viacero záberov z minulosti, kde jej mladučká tvárička ešte ani nechýrovala o nejakých zákrokoch.

Jedným z nich je fotka, kde mala modelka iba 14 rokov a vyzerala doslova ako očarujúca bábika. Okrem toho už vtedy sa pýšila obdivuhodnými plnými perami, takže v jej prípade neboli úpravy vôbec potrebné. Avšak ako sme spomínali, prednedávnom na to prišla aj samotná blondínka a vrátila sa k svojmu prirodzenému ja, ktoré jej nesmierne pristane!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko