Bývalá reality hviezda Nela Slováková patrí medzi ženy, ktoré veľmi dobre vedia ako zaujať. Na jej profile sa tak bežne objavujú príspevky, kde sa blondínka prezentuje ako neprehliadnuteľná kočka nadovšetko milujúca módu a štýlové outfity. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa atraktívna influencerka veľmi rada predvádza, a to dokonca aj v pózach, aké by si mnohé ženy dovoliť nemohli. Do provokatívnych aktivít zvykne v poslednej dobe zapájať aj priateľa Lukáša Kozáka. Niet sa ale čomu diviť, nakoľko Nela spolu s popradským hokejistom bezpochyby tvoria jeden z najkrajších párov v rámci slovenského i českého šoubiznisu.

Slovakova Kozak

Úspešná podnikateľka sa vo svete módy doslova vyžíva a aj vďaka tomu si vždy dokáže zvoliť perfektný outfit pre každú príležitosť – na nedávnom Plese v Brne známa Češka zažiarila ako skutočná hviezda.

Nela sa ukázala v odvážnych priesvitných šatách, ktoré však neodhalili viac, než by bolo treba. Prepychová biela róba šitá na mieru priamo od poprednej návrhárky na plavovláske vyzdvihla len to najkrajšie. Mladej kráske odetej do nádherných bielych šiat a s jemne vyčesanými vlasmi sa tak podarilo dokonale stelesniť pravý ženský pôvab a šarm.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Slovakova

Nela Slovakova

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova