Ak ste doteraz plakali nad tým, že vám príroda nenadelila viac centimetrov, prekvapí vás, koľké úspešné ženy sú nízke. Vďaka opätkom sa to ani nezdá, ale  nájde sa veľké množstvo slávnych žien, ktoré sú aj napriek chýbajúcim centimetrom krásne, sebavedomé a se∗y.

Aj keď sa radíte medzi nízke ženy, neznamená to, že by ste mali mať oči pre plač. Štíhle a dlhonohé dámy vyzerajú síce ako modelky, ale ani nižšia výška vám neuberie na šarme. Tieto hviezdy sú toho jasným dôkazom. Kým ich krásu, pôvab a štýl obdivuje celý svet, vy ste možno ani netušili, že sú také maličké.

Natalia Portman (160 cm)

Hollywoodska herečka je jedna z najkrajších žien sveta a inšpiráciou mnohých návrhárov. Okrem toho, že má neskutočný šarm, je aj múdra a potrpí si na svoje vzdelanie. Vyštudovala psychológiu na Harvarde a ovláda viacero jazykov.

Britney Spears (163 cm)

Speváčka tiež patrí k nižším ženám, no aj napriek tomu vždy pútala pozornosť mužov. Momentálne športuje, žije zdravo a stará sa o svoje deti.

Jennifer Aniston (164 cm)

Miláčik celého sveta a žena, ktorá snáď ani nestarne, patrí k priemerne vysokým.

Lady Gaga (155 cm)

Ak pôjdete na koncert tejto speváčky, zožente si lístky v predných radách. Je totiž dosť možné, že zo zadu ju ani neuvidíte.

Vanessa Hudges (155 cm)

Americká herečka, ktorú preslávil najmä film High School Musical, je krásna aj napriek chýbajúcim centimetrom.

Reese Whitherspoon (157 cm)

Vždy usmievavá 40-ročná blondínka, pri ktorej tiež máme pocit, že nestarne, svoju výšku vôbec nerieši.

Nicole Richie (152 cm)

Televízna hviezda a najlepšia kamarátka Paris Hilton, kedysi vymetala večierky, dnes je vzornou mamou. Aj napriek extrémne nízkej postave púta neustále pozornosť médií.

Eva Longoria (157 cm)

Známa herečka zo Zúfalých manželiek nosila po celý čas pri nakrúcaní vysoké opätky, aby aspoň trochu zamaskovala výškový rozdiel s ostatnými hereckými kolegyňami.

Kylie Minogue (152 cm)

Austrálska speváčka je tiež menšieho zrastu, no napriek tomu je krásnou ženou so silnou osobnosťou, ktorá prekonala rakovinu prsníka.

Kim Kardashian West (160 cm)

Americká hviezda reality-show, ktorú pozná snáď už celý svet, je typická svojou postavou s výraznými krivkami. Veľké prsia, zadok a boky musia pri jej nízkom vzraste vyzerať všelijako.

Salma Hayek (157 cm)

Salme Hyek nechýbajú krásne vlasy, črty, oči a z nízkej postavy si nič nerobí.

Shakira (157 cm)

Speváčke neubrali chýbajúce centimetre na charizme, veď dokázala zbaliť aj jedného z najkrajších futbalistov planéty, Gerarda Piquého.

Christina Aguilera (157 cm)

Malá žena s obrovským hlasom, ktorá sa už ako teenagerka zaradila k najväčším hudobným divám sveta.

Foto: Instagram, Boredpanda

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)