Obzvlášť závažný a mimoriadne citlivý prípad má momentálne v rukách ruská polícia, ktorá vyšetruje tehotenstvo iba 13-ročnej teenagerky. Omnoho zarážajúcejšie je ale podozrenie, že otcom dieťaťa by sa mal stať o niekoľko rokov mladší chlapec.

V meste Železnogorsk v Krasnojarskom kraji muži zákona v týchto dňoch prešetrujú okolie neplnoletého dievčaťa, ktoré ostalo tehotné. Školáčka je odhodlaná bábätko si nechať, v čom ju podporujú aj najbližší príbuzní.

Kauza tehotnej slečny, ktorá je ešte stále pod zákonom, naberá na obrátkach, a to najmä z dôvodu, že podozrenie na oplodnenie padá na 10-ročného chlapca. Má ísť o blízkeho kamaráta dievčiny, s ktorou sa poznajú od útleho detstva. Podobné prípady sú však príliš chúlostivého charakteru na to, aby kompetentní uverejňovali bližšie podrobnosti.

,,Vyšetrovací výbor Ruskej federácie pre Krasnojarský kraj a Khakassijskú republiku začal vyšetrovanie, ktoré ešte nie je ukončené,” znie diplomatické stanovisko vyšetrovateľov. Pravdivosť domnienok ukážu až výsledky testov, ktoré na celý incident uvrhnú viac svetla.

Podobný škandál sa odohral napríklad v roku 2009 v Británii, kedy bol z oplodnenia neplnoletej kamarátky obvinený 12-ročný žiak, no testy napokon odhalili, že svoj podiel viny niesol 15-ročný študent. Bez ohľadu na to je ale doslova šokujúce, že slečny v tak mladom veku majú už za sebou intímne skúsenosti s viacerými priateľmi, čo neraz končí následkami na celý život.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Pixabay.com