Neuveriteľný úspech v talentovej súťaži ,,Hlas Belgicka”! 13-ročná Katka Pohlodková, ktorej rodina z Košíc emigrovala v roku 1998 do Belgicka, vyhrala v medzinárodne uznávanej a obľúbenej speváckej súťaži ,,Hlas” prvé miesto! 

Mimoriadne talentovaná Katarína, ktorá už počas úvodného castingu vyrazila svojim spevom porote dych, preplávala súťažou s absolútnym prehľadom. Napriek tomu, že sa vždy prezentovala ťažkými skladbami, ako ,,I Have Nothing” od Whitney Houston či ,,New York” od Alicie Keys, boli jej výkony mnohokrát pôsobivejšie, ako od skúsených a starších speváčok. Je jednoducho výborná, my gratulujeme a do Belgicka odosielame kus našej slovenskej hrdosti! :)

Finále- New York

Finále- ‘Zij Gelooft In Mij’

Úvodný casting- I Have Nothing

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)