Adele je speváčka, ktorá sa so svojimi skladbami vrýva do sŕdc veľkého množstva ľudí, pretože spieva o tom, čo je každému blízke. Je dokonca jednou z mála celebrít, ktoré nemajú dokonalú postavu, no nikomu to neprekáža, nikto to nerieši a všetci sa sústreďujú najmä na to, čo jej vychádza z úst. 

Adele je známa aj tým, že si svoje súkromie úzkostlivo stráži, a preto je možné, že o nej ešte veľa vecí neviete. Napríklad tieto. :)

1. Jej celé meno je Adele Laurie Blue Adkins a narodila sa 5. mája 1988 v Londýne.

1

2. Adele je jedináčik a vychovávala ju mama Penny Adkins, pretože otec Mark Evans ich opustil, keď mala len 2 roky.

3. Jej spolužiačkami boli iné populárne speváčky, napríklad Jessie J alebo Leona Lewis.

4. Jej smiech je taký populárny, že na Youtube je vytvorená kompilácia z jej rôznych vystúpení, na ktorých sa smiala.

5. Pôvodne sa chcela stať lekárkou, ale napokon sa svojho sna vzdala.

6. Miluje Beyoncé, ale obľubuje aj Lanu Del Rey alebo Alabamu Shakes.

7. Je držiteľkou troch Guinnessových svetových rekordov. Stala sa totiž prvou ženskou interpretkou, ktorá mala dva single a dva albumy v UK Top 5 v rovnaký čas. Jej album ,,21″ prekonal rekord v počte prvých miest a taktiež je prvou ženskou sólo interpretkou, ktorá sa na prvej priečke udržala až 18 týždňov!

2

8. Je na polceste k získaniu ,,EGOT” (Emmy, Grammy, Oscar a Tony). Zatiaľ má 10 cien Grammy a jedného Oscara. Ďalšie celebrity, ktoré sú na polceste, sú Justin Timberlake, Denzel Washington alebo Neil Patrick Harris.

9. Adele má jazvečíka, ktorého pomenovala Louis Armstrong.

10. Speváčkine telo zdobí až 5 tetovaní, z toho dve sú venované jej synovi. Dve tetovania má na ľavom zápästí, po jednom na každej ruke a posledné sa ukrýva za jej pravým uchom.

Cannes/NRJ Music Awards

A post shared by Adele (@adele) on

11. Adele porodila svojho syna 19. októbra 2012, ale jeho meno pred verejnosťou utajovala celých 94 dní! Zverejnila ho až v januári 2013. Jej syn sa volá Angelo.

12. V roku 2013 bola ocenená britskou kráľovskou rodinou Rádom britského impéria (MBE) za zásluhy v hudbe.

Foto: Facebook, Instagram, thewallpaper.co

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.