Už sme si zvykli na to, že šéf hnutia Sme rodina je samé prekvapenie. Najnovšie sa do médií dostala informácia, že sa Borisovi Kollárovi podarilo splodiiť ďalšieho potomka. 

V dnešnej neľahkej dobe nie je zvykom mať mnohopočetnú rodinu, Boris Kollár si to však so svojimi príjmami a radom dám môže dovoliť. Jeho „futbalová jedenástka“ by sa tak bez problémov mohla rozrásť o ďalšieho člena. Ako píše dnes24.sk, v najbližších mesiacoch by to dokonca mohlo byť aj reálne.

Podľa zdroja spomínaného portálu jedna z desiatich Borisových mamičiek nosí pod srdcom opäť jeho dieťa. Údajne ide o Barboru Richterovú, ktorá vychováva v poradí šiestu ratolesť známeho politika. Mamička 10-ročného Artura otehotnela v čase, keď mal Kollár vzťah s Andreou Heringovou.

Dnes24.sk sa obrátil i na samotného predsedu parlamentu, ktorý tvrdí, že ide o výmysel. „Musím vás sklamať, žiadna senzácia sa nekoná a Barbora Richterová nie je tehotná,“ vyjadril sa. V minulosti sa však multiotecko nechal počuť, že čo sa týka detí, človek uňho nikdy nevie. Možno aj v prípade bývalej plavkyne to nakoniec bude úplne inak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dnes24.sk | Foto: Facebook/Boris Kollár, Barbora Richterová