Slnko, more, voda, zábava a nikdy nekončiace párty. Práve k týmto typickým letným záležitostiam patrí neodmysliteľne aj hudba. Minulý rok sa stala najpopulárnejšou skladbou leta ,,Cheerleader” od OMI, no túto sezónu sa chystá ovládnuť svet viacero výborných songov. Ktoré by nemali chýbať ani vo vašom mobile?

Interpreti sa už niekoľko mesiacov dopredu pripravujú vypustiť pred letom nejakú pecku, ktorá zaujme celý svet. Ide o skladbu, ktorá sa stane letným fenoménom a neustále sa bude púšťať v rádiách, na všetkých kúpaliskách, diskotékach či grilovačkách. Po čase vám bude už, samozrejme, liezť na nervy, no aj tak si ju budete spievať. Skutočným hitom leta sa však stane taká, pri ktorej si aj o desať rokov spomeniete, čo ste práve v to leto robili. Týchto 12 songov je skvelými adeptmi na leto 2016.

Tinie Tempah – Girls like ft. Zara Larsson

Fifth Harmony- Work from Home

Justin Timberlake-  Can’t stop the feeling

Jennifer Lopez- Ain´t Your Mama

Calvin Harris feat. Rihanna- This Is What You Came For

The Chainsmokers- Don´t Let Me Down ft. Daya

David Guetta ft. Zara Larsson- This One´s For You

Ariana Grande- Into You

Drake- One Dance feat. Kyla & Wizkid

Adele- Send My Love

Enrique Iglesias- Duele El Corazon

Kungs vs Cookin´on 3 Burners- This Girl

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)