Neexistuje diskotéka, na ktorej by ste aj dnes nepočuli známu skladbu ,,Summer night“ alebo notoricky známu vetu ,,You´re The One That I Want, doaaaap duappa, hu hu hu, Honey.“ V roku 1978 uzrel svetlo sveta muzikálový fenomén Pomáda, alebo inak ,,Grease“, ktorý si nachádza fanúšikov po celom svete ešte aj v súčasnosti. Ako vyzerajú obľúbení herci dnes?

Dannyho Zuka milovali milióny žien. Charizmatický John Travolta sa stal za noc idolom mnohých a jeho nagélované vlasy vyčesané štýlkou chceli mať v 70. rokoch všetci chlapi. Naopak, nežná kráska Olivia Newton John ako krehká Sandy Olsson, predstavovala prototyp anjela, v ktorom sa ukrýva hriešny diabol. Filmovú dvojicu, ktorá spolu nejaký ten mesiac chodila aj v reálnom živote, obklopovala široká partia priateľov, ktorých by ste dnes už zrejme nespoznali. Viete, ako sa niektorí z nich zmenili? :)

John Travolta ako Danny Zuko
Olivia Newton-John ako Sandy Olsson
Stockard Channing ako Rizzo
Barry Pearl ako Doody
Dinah Manoff ako Marty Maraschino
Jamie Donnelly ako Jan
Kelly Ward ako Putzie
Eddie Deezen ako Eugene Felnick
Susan Buckner ako Patty Simcox
Lorenzo Lamas ako Tom Chisum
Didi Conn ako Frenchy

Foto: Twitter, Facebook, Instagram, alphacoders.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)