Aj keď sa to nevidí veľmi často, aj v divokých uliciach Hollywoodu môže vzniknúť niečo tak pekné a čisté ako skutočná láska. Nehovoríme o Taylor Swift, ktorá takú lásku zažíva každý mesiac, bohužiaľ, stále s iným chlapom, ale skôr o vzťahoch a manželstvách, ktoré trvajú roky. Napriek nepriazni médií, podozrievavým fanúšikom a aj nepríjemným a vymysleným aféram sú stále spolu. Poďte sa s nami pozrieť na rebríček tých najdlhšie trvajúcich vzťahov šoubiznisu!

 

Victoria a David Beckhamovci

Klebety o rozchode módnej návrhárky a futbalistu sa začali šíriť už pred niekoľkými rokmi, avšak nič zatiaľ nerozdelilo ich manželstvo, pevné od 4. júla 1999. ,,Posh Spice“ a ,,Becks“ spolu vychovávajú štyri deti a nič nenasvedčuje tomu, že by bolo ich manželstvo v troskách.

dada

Cindy Crawford a Rande Gerber

Keď sa supermodelka rozviedla so svojím vtedajším manželom Richardom Gereom, skočila do ďalšieho manželstva, a to v roku 1998. Minulý rok pri príležitosti ich výročia napísala na sociálne siete, že svojho manžela miluje rovnako ako pred sedemnástimi rokmi, a že to bolo jej najlepšie rozhodnutie.

cindy

Snoop Dogg a Shante Broadus

Verte či neverte, títo dvaja sú spolu už od strednej školy. Vzali sa v júni 1997 a vychovávajú tri deti.

svv

Tom Brady a Gisele Bündchen

Tom a Gisele spolu randili viac ako deväť rokov. V roku 2006 sa dali oficiálne dokopy, keď im priateľ dohodol schôdzku naslepo. Vzali sa až po troch rokoch, v roku 2009.

gisele

Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker

Aj keď seriálová ,,Carrie“ sedem rokov randila s Robertom Downeym Jr., bol to práve herec Matther Broderick, ktorého si vzala za manžela. Stalo sa tak 19. mája 1997 a dnes spolu majú už tri deti.

saraj

Elton John a David Furnish

Sir Elton sa s Davidom prvýkrát stretol v roku 1993 a v 2005 uzavreli registrované partnerstvo. Ich manželstvo sa stalo legálnym až v marci 2014.

elton john

Angelina Jolie a Brad Pitt

Ani títo dvaja nie sú dosť imúnni voči škandálom a klebetám. Zaľúbili sa do seba v roku 2004, zatiaľ čo Brad bol stále ženatý s Jennifer Aniston. Po viac ako roku vyšli s ich vzťahom na povrch a dnes je to jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu. Teda, aspoň tak sa hovorí.

adaddd

Meryl Streep a Donc Gummer

Oskarová herečka a sochár sa vzali v roku 1978, po smrti jej vtedajšieho partnera, Johna Cazaleho. Napriek sláve sa Meryl podarilo udržal svoj súkromný život mimo očí verejnosti.

meryl

Ellen DeGeneres a Portia de Rossi

Ellen sa postarala o menší rozruch, keď v roku 1997 priznala, že je lesbička. V rovnakom čase si začala s herečkou Anne Heche. O pár rokov neskôr, v roku 2004, sa dala dokopy s Portiou a v roku 2008 sa oficiálne vzali.

sdsdsdsd

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Po rozvode v roku 1992 stretol Will svoju pravú a v roku 1997 si ju aj vzal za manželku. Dnes majú aj po takom čase skvelý vzťah a vychovali dve teenagerské hviezdy, Jadena a Willow.

wewewe

Beyoncé a Jay Z

Svet je stále v napätí – podviedol Jay Z krásnu speváčku alebo nie? Kto je záhadná ,,Becky“ z albumu ,,Lemonade“? Je to len vymyslený trik na získanie publicity? Nedivili by sme sa. :)
Pár sa tajne vzal v roku 2008 a momentálne vychovávajú dcérku Blue Ivy.

dsdsdsd

Foto: Instagram, Pinterest, Tumblr