Taylor Swift sa vracia po niekoľkomesačnej pauze na svetlá reflektorov, aby svojim novým singlom “Look What You Made Me Do” posadila všetkých na zadok. Singel síce vypustila do sveta len pred troma dňami, no dodnes si ho stihlo vypočuť viac ako neuveriteľných 50 000 000 fanúšikovej tejto blonďavej dračice. Speváčka však konečne k skladbe publikovala aj videoklip, ktorý natočila vo veľkom štýle a je skutočne IKONICKÝ!

Taylor Swift v klipe začína doslova ako mŕtvola, no potom ju môžete vidieť predvádzať sa v plnej svojej kráse. Týmto videom chcela odrovnať všetkých svojich neprajníkov, zakomponovala doň totiž gestá, za ktoré ju ľudia kritizujú, napríklad “prekvapenú tvár, keď vyhrá nejaké ocenenie”. Nuž, ako sa zdá, blondínka dosiahla, čo chcela. Pochovala starú Taylor a my s otvorenou náručou vítame tú novú.

Foto/Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Linda S
Keď dobojujem posledný rok strednej chystám sa na ešte ťažší boj na medicínu. Napriek tomu sa však nenechávam zahltiť školou a svoj voľný čas trávim písaním, čítaním a pozeraním seriálov. Som kritická na seba aj na svet okolo mňa a nebojím sa povedať svoj názor nahlas.