Kto by bol povedal, že chlapi sú tak jednoduchí a ľahko čitateľní, pokiaľ ide o zdržiavanie sa na pláži? Žeby každá z nás? :) Aj keď nie všetci inklinujú k pražiacemu slnku a nepotrebujú klebetiť na deke s kamarátkami, radi sa poobzerajú a tiež majú svoje dôvody, prečo stráviť pri vode celý deň. A môžeme vám zaručiť, že nie vždy ide iba o kúpanie sa v dôsledku vysokých horúčav!

Aké sú dôvody, prečo chodia muži na pláže? Niektoré vás skutočne prekvapia.

1. Prvý a jednoznačný dôvod, nad ktorým nemusíte obzvlášť premýšľať či hľadať hlbší zmysel, sú bikiny. Jazerá, more a bazény sú jediné miesta, kde sa ženy promenádujú v podstate spodnom prádle (prípadne bez neho) a oni na vás môžu bez pardonu zízať.

2. Posledné dva týždne sa ,,hecli” a každé ráno urobili 5 klikov a 10 brušákov. Uuuuuuuuu… A viete, čo to znamená? Že Ivánuška z Mrázika obzerajúci sa v kaluži bol proti týmto gerojom slabý odvar a chlapci budú svoje ,,vybudované” krivky ukazovať na každom kroku. Lebo tvrdá práca a bodybuilding šľachtia!

3. Viete, ako sa chlap dostane nenútene do priazne ženy? Športom. Tvária sa, že si idú priateľsky zahádzať frisbee, kopať loptu, zahrať volejbal, ale celá táto kamarátska hra sa zmení na športovú olympiádu, kde sa každý snaží predviesť. Aj keď sa išli ,,iba zahrať”.

4. Opaľovací krém, slnko a pekný chlap. Po čom inom by túžila nejedna žena na dovolenke? V spojení s teplom ste usmiate, malátne a páni v tomto prípade veľmi radi využijú možnosť natrieť a dotknúť sa vás.

5. Myslíte si, že iba ženy chcú v lete chytať bronz? Omyl! Aj keď si to muži len neradi verejne priznávajú, sú rovnako radi, ak sú krásne opálení a vyzerajú exotickejšie. Pláž je skvelý spôsob, ako sa opáliť bez toho, aby nečinne sedeli na dvore a môžu pri tom vykonávať mnohé činnosti spojené s balením žien.

6. Jedným z najdôležitejších bodov pre pánov je pitný režim. Ak si myslíte, že ide o 2 litre čistej vody denne, ste na omyle. Pláž sa rovná piesok, piesok je dovolenka a dovolenka sú nekonečné párty. Nikto ho počas prázdnin nebude odsudzovať, ak si dá ráno o 9 miešaný drink na lehátku vo vode alebo sa počas obeda schladí dobrou whiskey zahrabaný v piesku.

7. Diskotéka, večera, kúpanie, obed- čo si oblečie? Nie, drahé dámy, chlapi nie sú takí fajnoví ako my a odievaniu sa nevenujú až takú extrémnu pozornosť. Pláž sa pre nich rovná jedno veľké miesto, kde môžu pri akejkoľvek príležitosti využívať to isté oblečenie. Tielka, šortky, slnečné okuliare a dokonalý úsmev, ktorým nás jednoducho odzbroja.

8. Počas letných dní môžu piť skutočne čokoľvek a nikto ich neodsúdi. V bare by si pri objednaní Margharity vyslúžili výsmech, no pod slnečníkom môžu piť akékoľvek tropické nápoje, lebo toto je jediný čas!

9. Môžu cikať vo vode! More, oceán, jazero, bazén! Voľné pôsobisko bez toho, aby vybrali pipík ohľadom tejto banálnej veci.

10. Dni na pláži sú na nezaplatenie. Je im teplo, ponoria sa do vody, vidia ženu, pozvú ju na drink a skočia s ňou do vody. Verte či nie, zbaliť vás je pre chlapov v lete omnoho jednoduchšie, ako mimo kúpalisiek.

11. Seriózne si myslia, že v slnečných okuliaroch vyzerajú ako Schwarzeneger alebo lepšie povedané, Iron Man či Terminátor. Keď sa prechádzajú vo veľkej partií po piesku pri vode, srší z nich humor, nadhľad a sexappeal. K okuliarom chýba už len steblo trávy v ústach a sedlač je na svete.

Dámy, ak aj vy chcete zbaliť nenapraviteľného Casanovu a kráľa všetkých pláží, neváhajte a ozdobte sa niektorým zo šperkov od Amarione. Budete neprehliadnuteľná, dodajú vám eleganciu a nepochybujeme, že po vás bude šalieť každý chlap! :)

Amarione

  1. Diamantový prívesok so vzácnymi drahokamami, iolitom a zafírmi, svetovej značky Moraglione 1922, z kolekcie talianskej kráľovnej Margherity. Cena: 1.320 €
  2. Zlatá brošňa ruža, cena: 389 €
  3. Diamantový prsteň so vzácnym drahokamom, žltým zafírom, cena: 1.548 €
  4. Diamantový prívesok s retiazkou, cena: 685 €
  5. Diamantový prsteň so vzácnymi drahokamami venušinými vlasmi a perleťou svetovej značky Moraglione 1922, z kolekcie španielskej kráľovnej Sofie. Cena: 1824 €
  6. Diamantové náušnice so vzácnym drahokamom, červeným koralom svetovej značky MORAGLIONE, z kolekcie ruskej princeznej Anastázie. Cena: 3.756 €
  7. Diamantový prsteň so vzácnym zeleným turmalínom, cena: 789 €
  8. Diamantové náušnice so vzácnym bielym fosilným koralom svetovej značky Moraglione 1922, z kolekcie vojvodkyne Beatrice z Milána. Cena:7891 €
  9. Drahokamový prívesok so vzácnymi drahokamami peridotom a smaragdom svetovej značky Moraglione 1922, z kolekcie monackej kňažnej Grace. Cena: 958 €
  10. Diamantový prsteň, cena: 897 €

Foto: Pinterest