Žijeme v konzumnej spoločnosti, ktorá sa za posledných dvadsať rokov radikálne zmenila. To, čo dnes považujeme za bežnú záležitosť, nám kedysi vôbec nechýbalo. Boli sme slobodní, bez okovov a nadvlády moderných technológií. Pozrite sa na satirické diela poľského ilustrátora Pawla Kuczinského, ktorý dokonale vykresľuje dnešnú konzumnú spoločnosť z uhla, ktorý si mnohokrát ani neuvedomujeme.

Diela umelca Pawla Kuczinského sú kruto pravdivé a zároveň šokujúce, navyše rozhodne stoja za zamyslenie. Súčasnosť, v ktorej žijeme, je ovplyvnená modernými technológiami natoľko, že sa stávame väzňami vo vlastnom svete. Vyskúšajte si na pár dní život bez moderných technológií, sociálnych sietí, internetu a zistíte, ako veľmi ste na nich závislí. Sú všetky tieto technológie skutočne nevyhnutné pre náš život? Pozrite si túto jedinečnú galériu, ktorá vám otvorí oči a začnite si užívať skutočné krásy života.

image image image image image image image image image image

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.