Malé, iba desaťročné dievčatko sa rozhodlo napísať zúfalý list svojmu idolovi a nášmu prezidentovi Andrejovi Kiskovi (53), ktorý ho dnes zverejnil na svojom Facebooku. Jeho reakcia na seba nenechala dlho čakať a dievčatku osobne odpovedal! :)

Školopovinné dievčatko z Bratislavy sa ešte pred Vianocami v liste prezidentovi posťažovalo, že sa jej deti v škole vysmievajú, pretože sa RAZ chce stať prezidentkou Slovenskej republiky. Pretože majú ostatné spolužiačky v pláne klasické povolania, ako pani učiteľky, speváčky či tanečníčky, malú Kristínku to veľmi trápi. V liste nezabudla spomenúť aj maminku, ktorá jej verí a podporuje ju, pričom babka by z nej chcela mať lekárku. Na konci listu nezabudla popriať prezidentovi krásne prežité sviatky.

Reakcia nášho prezidenta vyráža dych!

Kým niektoré verejne známe osobnosti by list 10-ročného dievčatka s úsmevom hodili do koša, slovenský prezident sa zachoval skutočne nečakane. Verejne pozval desaťročnú Kristínku a jej spolužiakov na oficiálnu návštevu do prezidentského paláca! ,,Milá Kristínka, dovoľ, aby som ťa aj so spolužiakmi pozval do Prezidentského paláca a prijal vás rovnako, ako prijímam prezidentov, premiérov a rôzne známe osobnosti. Teším sa na vás,” uviedol na svojej oficiálnej fanpage na Facebooku. No nie je úžasný? :)

List od Kristínky

Zdroj: Facebook