Leto, čas zábavy, festivalov, dovoleniek a sladkého oddychu. Ak vás už ležanie pri bazéne omrzelo a máte chuť zažiť nové dobrodružstvo s vašou polovičkou, neváhajte a pokračujte v čítaní. Predstavte si večerný západ Slnka, držanie sa za ruky a nočnú letnú prechádzku pod svetlom žiariacich hviezd. Zdá sa vám to až príliš romantické, málo dynamické alebo vám to pripadá ako otrepané klišé? Ponúkame vám 10 zaujímavých alternatív, ako jedinečne si môžete užívať čas strávený vo dvojici!

 

Piknik

Spoločne si pripravte všetky dobroty do piknikového koša alebo do batoha. Nezabudnite si pribaliť obľúbený chladený nápoj a môžete si vychutnávať silu prírody plnými dúškami. Príroda predsa spája.

Virtuálna realita

Zdajú sa vám už selfíčka príliš opozerané? Virtuálna realita vám zabezpečí nielen originálne fotografie plné optických ilúzií, ale i horu zábavy, ktorú pritom spoločne zažijete.

Adrenalín

Nie ste športovým fanúšikom, no váš partner baží po víkende v lone adrenalínu a prírody? Poďte do toho! Dnes sa už môžete dostať takmer na akýkoľvek kopec lanovkou, prípadne priateľovi zabezpečte zoskok z mosta, kde ho môžete počkať ,,dole” a garantuje vám, že vás zje od lásky. Prípadne, čo tak motokári alebo splav? :)

Noc a hviezdy

Strávte noc vonku pod šírim nebom. Nezabudnite si zbaliť stan, spacák a termosku s teplým kakaom. Magickosť oblohy môžete pozorovať najmä ku koncu leta, kedy je najviac viditeľný roj padajúcich hviezd.

Beh

Beh ponúka neuveriteľné možnosti, ako využiť spoločný čas. Ak sa vám zdá prechádzka príliš nudná, tak beh je pre vás to pravé orechové. Nezabudnite ani na prirodzenú súťaživosť mužov a vyskúšajte rýchlostný beh so sladkou odmenou v cieli.

Festival

Zatúžili ste po kúsku kultúry? Vyberte sa na nejaký z letných festivalov alebo koncertov. Výber hudobného štýlu je len na vás, určite nehrozí núdza o vtipné momenty a zábavu.

Maratón doma

Patríte skôr medzi domasedov a zábava vonku vám veľa nehovorí? Nevadí. Ponúkame riešenie i pre vás. Spolu so svojou polovičkou si vyberte obľúbené seriály alebo filmy a urobte si v pohodlí domova filmový maratón so všetkým, čo k tomu patrí.

Lekcia varenia

Prihláste sa spoločne na kurz varenia, pečenia. Ak chcete ušetriť, nájdite voľne dostupné video o varení alebo pečení na internete, nakúpte potrebné suroviny a môžete začať. Síce sa hovorí, že dvaja kohúti na jednom dvore dlho bez škriepenia nevydržia, ale určite nakoniec nájdete spoločnú reč, najmä pri ochutnávaní vami pripravených makróniek či jahodovej torty.

Domáce kúpele

Len si to predstavte, zapálené sviečky, tlmené svetlo a vy si vychutnávate spolu so svojou polovičkou horúcu vodu s voňavou penou vo vani. Nezabudni na vzájomnú masáž a môžete vyskúšať aj DIY pleťovú masku.

Prekvapenie na každý deň

Máte rada prekvapenia a neustále sa meniace situácie, cítite sa vtedy ako vo svojom živle? Ak je podobne zameraný aj váš partner, nemáte nad čím váhať, toto je jasná voľba práve pre vás. V tomto prípade máte dve možnosti, buď si na internete objednáte tzv. rande v škatuľke, ktoré obsahuje rôzne nápady, kam sa vybrať so svojou polovičkou alebo si môžete takéto prekvapenie vyrobiť i sami. Budete potrebovať iba akúkoľvek malú škatuľku, ústrižky papiera a písacie potreby. Povedzte partnerovi, aby vymyslel 10 návrhov na akékoľvek rande a spísal ich na papieriky, to isté urobte i vy. Potom už len vložte papieriky do škatuľky, nevyzvedajte a nechajte sa prekvapiť. Takto si môžete dopriať originálne rande podľa vašich predstáv aj každý deň.

Zdroj: womansday.com