Vyhladenie vrások, zväčšenie pŕs, napichanie pier, odsanie tuku.. Dnes je už možné urobiť so svojim zovňajškom skutočne čokoľvek. Estetická chirurgia ponúka mnohé zákroky, ktoré si je však nutné poriadne premyslieť, aby ste náhodou nedopadli ako tieto celebrity. Snáď vám budú odstrašujúcim príkladom!

Niekedy je naozaj lepšie nechať všetko tak ako to príroda zariadila. Tieto hviezdičky svoje nespočetné plastické operácie už určite oľutovali, nakoľko sa nám nechce veriť, že by niektorá žena chcela vyzerať práve takto. Ak sa predsa len rozhodnete využiť služby plastickej chirurgie, dobre si premyslite či je zákrok nutný, či je lekár skutočným odborníkom a či to už nepreháňate. V prípade plastiky totiž jednoznačne platí, že menej je viac. Najčastejšie sa takýmito „obeťami” stávajú celebrity, ktoré chcú ostať do konca života dokonalé a bez najmenších vrások. Preto si dobrovoľne sadajú pod nôž častejšie a častejšie, no výsledok je naozaj desivý, veď posúďte samé…

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)