V súčasnosti meníme čoraz viac prirodzených vecí za tie umelé a veľkej obľube sa tak teší najmä plastická chirurgia. Ako vo všetkom inom, aj tu sa nájdu ľudia, ktorí jednoducho nevedia, kedy prestať. Desať osôb, ktoré uvidíte v tomto videu, to s počtom plastických operácií trošku prepísklo, nuž, ale ako sa hovorí, kto chce kam, pomôžme mu tam. :)

 

Renee Talley

Striptérka z Las Vegas si chcela udržať zvodnú postavu tým, že si dala zväčšiť zadok. Operácia jej však spôsobila vážne zdravotné problémy a jej video, na ktorom sa jej implantát na zadku otáča pod kožou, sa stalo hitom internetu.

1

Kristina Rei

Táto 26-ročná Ruska je majiteľkou najväčších pier na svete, má v nich napichaných viac než 100 (!) silikónových injekcií. Podľa vlastných slov ale nemá v pláne s týmito úpravami skoncovať a chce ísť do ešte väčšieho extrému.

najväčšie katastrofy plastickej chirurgie

Victoria Wild

Lotyšská modelka nebola spokojná so svojím výzorom a chcela vyzerať ako bábika. Z tohto dôvodu sa rozhodla minúť 50 000 dolárov na to, aby si dala spraviť prsia a pery. Dnes vyzerá presne tak, ako vždy chcela.

1

Mayra Hills, známa ako Beshine

Nemecká herečka pre dospelých má najväčšie prsia na svete. Má v nich 20 litrov silikónu a jej hruď váži 18 kilogramov!

1

Jordan Parke

Brit sa tak veľmi chcel podobať na svoj idol Kim Kardashian, že zaplatil viac než 150 000 dolárov plastickým chirurgom, aby mu tento sen splnili.

Laura Damiani

31-ročná Angličanka sa do tohto rebríčka nedostala kvôli svojím extrémnym premenám, ale kvôli obrovským zdravotným ťažkostiam, ktoré ju postihli potom, čo si dala zväčšiť prsia. Laure začali hniť bradavky a napokon si ich musela dať odstráiť.

Laura Damiani

Hang Mioku

Bývalá modelka sa stala skutočne závislou na plastických operáciach a potom, čo jej lekári odmietli dať do tváre ďalší silikón, začala si tam pichať kuchynský olej. Jej tvár zostala po tomto nápade výrazne znetvorená a hoci už absolvovala niekoľko operácii, pri ktorých jej doktori vyberajú olej a silikón z tela, jej vzhľad sa už zrejme nikdy nevráti do pôvodného stavu.

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn v 70-tych rokoch minulého storočia prichytila svojho vtedajšieho manžela s 21-ročnou ,,pipkou” a namiesto toho, aby neverníka opustila, rozhodla sa získať si ho tým, že si upraví svoju tvár a telo plastickými operáciami. Napokon sa však od nich stala závislá a manžel ju aj tak opustil. Jocelyn minula na plastiky údajne niekoľko miliónov dolárov!

Amanda Lepore

Transexuál z New Yorku podstúpil zmenu pohlavia, keď mal 19 rokov a odvtedy je z neho Amanda. Tá však s operáciami neskončila a niekoľkokrát si dala zväčšiť prsia, pery, boky, má umelý nos a niekoľko ďalších ,,úprav” tváre. Jej telo je údajne najdrahšie telo na svete.

1

Andressa Urach

Modelka si nechala plasticky upraviť nohy, aby jej lepšie vynikol zadok, ale po operácii nastali obrovské komplikácie, kedy jej začali nohy hniť. Andressa má za sebou už niekoľko plastických operácii od liposukcie, úpravy nosu, pŕs až po zmenšenie pyskov na svojej va*íne.

Andressa Urach

Foto: Tumblr, YouTube, Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)