Snáď každá žena chce udržať krok s módnymi trendmi. V roku 2017 príde k viacerým zmenám a možno aj tomu, čo ste doteraz obľubovali, už nadobro odzvonilo. Preferovať sa bude najmä jednoduchosť a prirodzenosť. Pozrite, čoho všetkého by ste sa vraj mali vzdať.

 

Choker náhrdelník nahradí viacero šperkov okolo krku

Ak ste sa čudovali, čo to majú tie mladé dievčatá okolo krku, bol to práve tzv. choker, ktorý by však mal byť v roku 2017 out. Nahradia ho kovové náhrdelníky, ktoré sa môžu navzájom kombinovať.

Vybíjané šperky a hroty sú mimo

Na svetroch, opaskoch, náušniciach či hocikde inde na oblečení, sa tzv. hroty nosiť nebudú. Môžete však kombinovať rôzne iné druhy a tvary šperkov.

Kontúrovanie a hrubú omietku nahradí prirodzený make-up

Make-up artisti sa zhodli, že prehnanému líčeniu dávajú jasnú stopku. Nosiť by sa mal ľahký prirodzený make-up bez zbytočného kontúrovania a vykresleného obočia. Len či to tak naozaj aj bude.

Kučery vystriedajú jemné vlny

Kulmy v roku 2017 vypnite, v móde budú veľmi jemné a prirodzené vlny.

Džínsovinu nahradí hodváb a zamat

Denimovým outfitom by sme sa v roku 2017 mali vyhnúť. V móde budú hodvábne a zamatové materiály, ktoré outfitom dodajú eleganciu, lesk a jemnosť.

Tutu sukne nahradia tie klasické

Nosiť sa budú opäť klasické strihy a tvary, ktoré zvýraznia vaše krivky.

Bandážové šaty nahradia šaty v štýle spodného prádla

V šatoch v štýle spodného prádla sa už dlhšie objavujú rôzne celebrity a práve takéto šaty budú v móde v roku 2017. Sú odvážne a príťažlivé!

Oversized kabáty nahradia klasické

Klasické strihy a farby budú naozaj IN, a to platí aj pri kabátoch. Starý kabát však nevyhadzujte, predsa ide o väčšiu investíciu a trendy sa po rokoch vracajú späť.

Klasické kombinovanie farieb nahradí netradičné

To, že topánky a kabelka nemusia mať rovnakú farbu, by ste sa už mali naučiť. Bude to tak aj v roku 2017. Ak sa stále bojíte experimentovania, zvoľte čierne lodičky a napríklad šedú kabelku.

Tenisky sú out, nahradia ich lodičky a vysoké topánky

Vysoké opätky vyzerajú skvele na každej žene. Preto nahradia tenisky, ktoré by ste mali nosiť len vtedy, keď si to situácia skutočne vyžaduje.

Foto: brigtside.me, youngexpression.com, mirellacabaz.com