Rihanna je unikát. Všetko, čo si na seba oblečie, jej perfektne sedí a my jej závidíme každý jeden kúsok v šatníku. Tak prečo sa trochu neinšpirovať a nenaučiť sa niektoré z jej celebritných trikov?

 

Ženskosť, nežnosť, dievčenskosť

Tieto kategórie sa zo šatníkov dospelých žien pomaly vytrácajú. Riri však vie, že stávka na nežnú dievčenskosť je stávkou na istotu. Vymeniť upnuté sukne za ružové volány, nevinnú bielu a vlny vo vlasoch môže byť príjemnou zmenou.

nežná Rihanna

Extravagantné kožuchy

Farebné, hravé, veľké, ale predovšetkým UMELÉ! Veď v dnešnej syntetickej dobe sú takmer nerozoznateľné od tých pravých a hlavne z nich nebudeme mat výčitky svedomia.

umelá kožušina, štýlová Rihanna

Zaostrené na doplnky

Či šperky od Tiffanyho, alebo plná hrsť bižutérie, to je úplne jedno. Hlavne, že je toho veľa a leskne sa to. Obliecť si potom stačí už iba jednoduché jednofarebné kúsky, aby doplnky pekne vynikli.

veľa doplnkov,

Normcore

Každý má raz za čas chuť splynúť s davom. Rihanna nie je výnimkou a ešte k tomu vyzerá tak, že obliecť si džínsy s bielym tričkom a vyzerať pritom tak neodolateľne nie je žiadny problém.

normcore Rihanna

Drsná sexualita

Táto žena sa nehanbí a dokazuje to nielen na svojich koncertoch, ale aj priamo na ulici. Tak čo? Ktorá z vás zahodí zábrany a oblečie sa do sexi priesvitného topu?

Luxusná elegancia

Kostýmy, perly a pastelové farby nemusia patriť iba do šatníkov starších dám. Správnym make-upom a úpravou vlasov sa tento zabudnutý štýl môže hodiť ktorejkoľvek dvadsiatke.

luxusné kúsky, Rihanna v luxuse

Jednoduchosť s dôrazom na detail

Stačí jednoduchý strih šiat doplnený výrazným kúskom, farbou alebo červeným rúžom a vy sa stanete neprehliadnuteľnou.

simple Rihanna

All black outfit

To, že čierna nikdy nevyjde z módy, vedela už Coco Chanel, Audrey Hepburn a Rihanna nie je výnimkou. Je však veľmi jednoduché sa v čierno-čiernej záplave materiálov stratiť. Preto je dobré staviť na výrazný materiál, doplnok alebo výrezy, v ktorých odhalíte kúsok kože.

all black outfit

Sporty look

Športové oblečenie nepatrí iba do fitnescentier a športovísk. V posledných rokoch je veľkým trendom miešanie elegantných kúskov s tými športovými. Ak sa teda neodvážite vyjsť na ulicu v teplákovej súprave, teniskách a šiltovke, úplne stačí ak si ku svojim letným šatám, alebo nohavicovému kostýmu obujete farebné tenisky.

sporty look

Zmes Jamajky a hip-hopu 00’s rokov

Toto je najväčší Rihannin “úlet” za posledné obdobie. Nevieme ako vy, ale my si na toto netrúfame!

Foto: Instagram