Po tom, ako Slovensko obletel škandál súvisiaci s diplomovou prácou Borisa Kollára, pri ktorej sa zistilo, že ide o plagiát, národ šokovala ďalšia správa ohľadom predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. Líder hnutia Sme rodina sa totiž v tajnosti stal po 11-krát otcom!

Človek by si povedal, že pri 10. dieťati si už politik Boris Kollár povedal dosť. Ako sa ale ukázalo, opak je pravdou – zo známeho milovníka žien sa stal 7. mája po 11-krát otecko, pričom veľkú novinu o ďalšom bábätku sa mu darilo tajiť niekoľko mesiacov.

Novou vyvolenou lídra hnutia Sme rodina je neznáma kráska Mirka, ktorá má už z predchádzajúceho manželstva dve dcéry. V poradí 10. Kollárova mamička pre portál Pluska.sk odhalila detaily o vzťahu s úspešným podnikateľom – na jeho adresu nešetrila chválami. „Nech všetci vedia pravdu, že je to dobrý človek a zaslúži si úctu a rešpekt, a nie ohováranie,“ uviedla Mirka, ktorá nie je žiadnou jednorázovou záležitosťou z baru.

„S Borisom sme sa zoznámili cez sociálne siete. Písali sme si nejaký čas,“ priblížila dáma, tvrdiac, že nečakala, že bude Boris taký v pohode, milý, priateľský a úprimný človek. Dvojica vraj vychádza veľmi dobre a dokonca spolu absolvovala aj grilovačku u Mirkiných známych, ktorí ho ihneď prijali. Kollár ale s mamičkou svojho čerstvo narodeného synčeka Markusa pár netvorí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/sme_rodina, kollarboris, Facebook/Mirka M.M.