Hollywood- miesto plné hereckých, speváckych, producentských či iných obsadení. Z každej strany pociťujeme príval správ o začínajúcich vzťahoch, ktoré nakoniec aj tak skončia rozchodom alebo rozvodom. Nájde sa však ešte niekto so stabilným a dlhým partnerstvom, ktorý nekončí sad-happyendom? 

Byť hviezdou Hollywoodu nie je med lízať. Každý jeden krok umelcov je zaznamenávaný otravnými fotografmi, ktorí sú neodbytní ako zrno v oku. Viete si predstaviť svoj život pod mikroskopom miliónov ľudí, ktorí vedia zrejme už aj to, o koľkej ste boli na toalete? Nuž, taká je daň za slávny život v zlatej klietke.

Preto je veľmi ťažké držať si odstup medzi kariérnymi povinnosťami a rodinnými či vzťahovými situáciami. Sú však páry, ktoré aj napriek tomu, že sú súčasťou Hollywoodu, nedupú po vlastnom šťastí a nenechajú si zničiť nehynúcu lásku. Predstavme si časť najstabilnejších hollywoodskych párov súčasnosti.

Ellen DeGeneres (59) a Portia de Rossi (44), spolu 9 rokov

Ellen, vedúca svoju vlastnú talkshow, americká komediantka, producentka , spisovateľka a herečka, sa v roku 2004 stretla s krásnou modelkou a tiež herečkou Portiou, s ktorou sa v roku 2008 zosobášili a ich láska trvá dodnes.

Sarah Jessica Parker (52) a Matthew Broderick (55), spolu 20 rokov

Hviezdny pár

Túto ženu vám predstavovať zaiste nemusíme, drvivá väčšina populácie ju pozná ako nezabudnuteľnú Carrie Bradshaw zo seriálu Se* v meste. Sarah kedysi tvorila pár s hollywoodskym krásavcom Robertom Downeym Jr., s ktorým to však pre jeho drogové excesy po 7. rokoch ukončila. V roku 1997 sa blondínka vydala za kolegu Mattheya Brodericka, s ktorým spoločne vychovávajú svoje tri deti.

Matt Damon (47) a Luciana Barosso (41), spolu 12 rokov

Hviezdny pár

Pohľadný Matt Damon stretol svoju lásku v Miami v útlom bare, kde Luciana robila barmanku. Vznikla z toho hollywoodska romanca, s ktorou rozkvitajú aj ich štyri dcéry. Jedna z nich je z Barossovej predchádzajúceho manželstva, čo však pre tento pár nie je žiadnou prekážkou.

Victoria Beckham (43) a David Beckham (42), spolu 18 rokov

Hviezdny pár

Nemôžeme zabudnúť ani na štýlový pár futbalovej hviezdy s módnou dizajnérkou, a zároveň bývalou speváčkou najpopulárnejšej dievčenskej skupiny všetkých čias, Spice Girls. Hoci už mnohokrát kolovali fámy o ich potenciálnom rozvode, vzťah Beckhamovcov zostáva aj naďalej silný.

Cindy Crawford (51) a Rande Gerber (55), spolu 19 rokov

Hviezdny pár

Po neúspešnom vzťahu s Richardom Gerem si supermodelku ulovil fešák Rande Gerber. Svoju lásku spečatili obrovským nočným obradom. Modelka nedávno uverejnila na Instagrame, že oslavujú 17. výročie. Gratulujeme!

Snoop Dogg (46) a Shante Broadus (46), spolu 20 rokov

Hviezdny pár

Verte či neverte, aj Snoop Dogg patrí do sorty šťastlivcov s dlhoročnou láskou po svojom boku a troma krásnymi deťmi.

Meryl Streep (68) a Don Gummer (70), spolu 39 rokov

Sympatická žena s charizmou až nad vesmír a herečka, ktorej sa aj napriek niekoľkým Oscarom podarilo ako-tak udržať svoj život v privátnej zóne. S manželom, sochárom Donom Gummerom, sú svoji už od roku 1978.

Will Smith (49) a Jada Pinkett Smith (46), spolu 20 rokov

Uznávaný herec, obsadený v najlepších filmoch, sa po rozvode so Sheree Zampino zamiloval do Jady, s ktorou sú svoji už neuveriteľných 20 rokov.

Tom Hanks (61) a Rita Wilson (61), spolu 29 rokov

Čerešnicka na záver- muž, známy ako Forest Gump alebo ako profesor Robert Langdon, je so svojou Ritou, taktiež herečkou, ženatý dlhých 29 rokov. Spolu majú dve deti, Cheta a Trumana.

„Nebuď hlúpy. Každý, kto sa oženil, sa zapája do aktu statočnosti“- Tom Hanks.

John Travolta (63) a Kelly Preston (55), spolu 26 rokov

V 70. rokoch minulého storočia ho milovala snáď každá žena, veď nezabudnuteľný Danny Zuko z Pomády bol stelesnením tancujúcej dokonalosti. Herec sa v roku 1991 oženil s kolegyňou Kelly Preston, s ktorou vychovával syna Jetta. Ten, žiaľ, v roku 2009 ako 16-ročný tragicky zahynul. Dvojica má ešte dcéru Ellu Blue a syna Benjamina.

Foto: Instagram, Twitter