Prsia sú neoddeliteľnou súčasťou každého ženského tela, ktoré muži jednoducho milujú. Mali k nim vzťah už od útleho detstva, kedy ich kojila mama a neskôr to bola tá najzaujímavejšia vec na hodinách telesnej v škole. Skákali, rástli a jednoducho boli. Viete, prečo chlapi tak nekompromisne milujú ženské prsia? 

Dôvodov je hneď niekoľko!

1. Predstavte si ten odporný pletený sveter, ktorý vám doma zaberá miesto v skrini a vy ho napriek všetkých jeho chybám milujete. Okrem toho, že je nudný, práve vaše prsia ho urobia príťažlivým a chlapi sa na neho budú schopní pozerať aj niekoľko hodím. Aj keď si myslíte, že vyzeráte ako šedá myš, pre neho je tento sveter vďaka vašim prednostiam nekompromisne sexy aj bez výstrihu.

2. Kým vy chodíte do obchodných centier ako na klavír len preto, aby ste si našli ideálne vankúše na spanie, jemu stačia pre dokonalý spánok tie vaše dva!

3. Sú hypnotické! Stačí, aby ste chodili a páni zostanú vo vytržení z toho, ako sa vrtia.

4. Sadnú do ruky ako uliate! Že nie? Na svete neexistujú kozy, ktoré by boli pre chlapov príliš veľké alebo malé. Všetky sú pre nich akurát!

5. Milujú, že menia tvar! Vy možno máte depresie, že vekom ich mení gravitácia, no to je chlapom úplne jedno. Akceptujú keď sa menia vekom, tým, že sa skloníte, ležíte na chrbte, keď stojíte- existuje mnoho polôh, v ktorých vyzerajú inak a preto nikdy nie sú rovnaké.

6. Môžu s nimi robiť, čo chcú! Kým jedno môžu mačkať, druhé vám môže sať a privádzať vás bozkami do šialenstva. To so sebou chlapi spraviť nedokážu a je pre nich fascinujúce, ako veľmi vás to rajcuje a uspokojuje!

7. Navzájom sa dopĺňajú! Sú ako dvojičky, podobajú sa a každá žena má predsa dve iné, nakoľko žiadne nie sú rovnaké!

8. Chlapi ich nemajú! Viete prečo nemajú chlapi prsia? Pretože by sa s nimi celý deň hrali! Samozrejme, majú radi aj zadky a celkovo ženy, ale prsia sú to, čo ich zaujíma na vašom tele najviac.

9. Viete aké to je, keď sa objímajú dvaja chlapci? Možno ide o silný stisk alebo príliš pevný, ale keď muž objíme ženu, ihneď narazí na mäkučké airbagy, vďaka ktorým je pád dokonalý. A verte nám, oni by sa s nami najradšej objímali po celý čas! :)

10. Viete prečo majú chlapi radi prsia? Lebo sú to prsia! Neexistuje žiadny reálny dôvod, prečo by ich mali radšej, než inú časť vášho telo, ale proste.. Sú to prsia. To akoby sme hľadali dôvod, prečo ženy milujú, ak ich chlap chytí jemne za krk oboma rukami a pobozká ako v romantickom filme :)