Nielen ženy, ale i poniektorí muži sa honia za dokonalosťou a sú ochotní podstúpiť čokoľvek, čo im prinesie ich vytúžený výsledok. Plastické operácie vládnu svetom bohatých a sú neodmysliteľnou súčasťou života tých, pre ktorých je dokonalý výzor na prvom mieste. To, čo si však dal zväčšiť tento tatér, je viac než zvrátene.

26-ročný tatér Joey Prixx z Bostonu vždy túžil po dokonale guľatom zadočku. Miesto toho, aby sa dal na vysokoúčinné drepovanie, si zvolil jednoduchšiu cestu vo forme plastickej operácie. Teraz je na svoj abnormálne guľatý zadok pripomínajúci broskyňu hrdý a dal si ho dokonca rovnako, ako aj Jennifer Lopez, poistiť.

Joey je plastickými operáciami doslova posadnutý. Prvú podstúpil, keď mal iba 21 rokov a celkovo na operačnej sále strávil už viac ako 150 hodín. Ako tvrdí, vzhľad je pre neho veľmi dôležitý. Podstúpil už plastiku nosa, lícnych kostí, pier a už spomínaného pozadia. Hoci si po operácii šest týždňov nedokázal sadnúť, dnes sa cíti nádherne a sedenie na svojom plastickom zadku prirovnáva k balónikom s vodou.

Prixx je pre svoje okolie veľkou raritou a ľudia sa za ním neustále otáčajú s posmešnými komentármi. On si z toho však veľkú hlavu nerobí a svoju nadupanú riťku vystavuje všade na obdiv.

#PriXxlife 💋

A photo posted by Joey PriXx (@joeyprixx) on

 

 

 

#SundayFunDay #PriXxlife 💋 #plasticfantastic

A photo posted by Joey PriXx (@joeyprixx) on

 

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.
  • Svätopluk Slovák

    Nech mi nikto nehovorí, že sa neživí ako prostitút pre homosexuálov.