Kým my bojujeme s nízkymi teplotami, dažďom a vetrom, iní ľudia si ešte stále užívajú tropické teploty na luxusných dovolenkách. Playmate Zuzana Plačková taktiež vsadila na neskorú dovolenku, ktorú si užíva v Egypte. Ani tam však nemá pokoj, pretože ju nahnevala fotka, ktorá sa objavila na internete so záberom na jej postavu.

Zuzana Plačková odjakživa dbala na svoju postavu. Pravidelne chodieva cvičiť, aby sa udržiavala vo forme a na dovolenkách mohla predvádzať svoje dokonalé krivky v plavkách. Z aktuálnej dovolenky v Egypte pridala na sociálne siete viacero fotiek, na ktorých vyzerá výborne. Našli sa však aj závistlivci, ktorí objavili Zuzanu na kamarátkinej lodi, kde jej vytŕča bruško a ani prsia nemá také pevné ako na iných fotkách. Začali sa tak špekulácie o tom, či svoje fotky náhodou neupravuje. Ohnivú čiernovlásku táto fotografia veľmi nahnevala a na svoju obhajobu tvrdí, že tak v skutočnosti vôbec nevyzerá. „Nejaká divná momentka z videa, kde sme boli po obede a točila som mužovi a robila srandy a zdá sa mi aj priupravená, nie je skutočnosť! Také brucho budem mať, keď budem tehotná, no nie dnes,“ vyjadrila sa Zuzana na svojom Facebooku.

1

5

4

3

2

Zdroj: hitky.sk | Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here