Niekdajšia učiteľka se*u a sen mnohých mužov sa zmenil na nespoznanie. Zuzana Belohorcová sa na sociálnej sieti pochválila videom, na ktorom vôbec nevyzerá vábne. Veď uznajte samy, bez hrubej omietky mejkapu je z nej sivá myš.

Mávate komplexy zo svojho výzoru a tíško závidíte oslnivú krásu nastajlovaných hviezd z televíznych obrazoviek? Pokojne s tým môžete prestať. Zahoďte zbytočné starosti za hlavu a buďte sama sebou. Dôkazom toho, že ani televízne hviezdy nie sú dokonalé, je i Zuzana Belohorcová. Na sociálnej sieti Instagram sa pochválila videom z fitnescentra, na ktorom sa objavila úplne bez mejkapu.

Sivá fľakatá pleť, kruhy pod očami a nevýrazná tvár robia zo Zuzky obyčajnú ženu z mäsa a kostí. Máloktorá celebrita sa odváži ukázať pravú tvar. Bývala moderátorka sa za svoj vzhľad nehanbí a hejterov bravúrne odpalkovala. Bravo Zuzi, mejkap do fitka nepatrí! 😊

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here