Jeden zlatý retríver Bob, jeden škrečok a 8 vtáčikov. To je zvieracia rodinka z brazílskeho São Paula, ktorá si neštandardne a hlavne nesmierne harmonicky nažíva v spoločnej domácnosti.

Keď majitelia desiatich domácich miláčikov zverejnili ich spoločnú foto na Instagrame, hneď spustili vlnu zájmu užívateľov tejto sociálnej siete, ktorí si okamžite začali žiadať ich ďalšie a ďalšie obrázky. Bodaj by aj nie. Veď vidieť krásneho retrívera s malým škrečkom ako súčasť vtáčikovskej komunity je poriadna rarita. Naviac ak ešte všetci spolu pózujú, ako by ich za to platili.

psík, kuriatko2

psík, kuriatko psík, kuriatko1 psík, kuriatko3 psík, kuriatko4 psík, kuriatko5 psík, kuriatko6 psík, kuriatko7 psík, kuriatko8 psík, kuriatko10 psík, kuriatko11 psík, kuriatko12 psík, kuriatko13

Foto: Instagram

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.