Dámy, rozmeňte si veľké prachy na 5 eurovky, zameňte si drobné z prasiatka, zožeňte si vejáre a odhoďte nohavičky. Na Slovensko prichádzajú najprestížnejší striptéri z celého sveta, ktorí vystúpia až v troch našich mestách! Bratislava, Košice a Žilina zažijú to, o čom sa vám nesnívalo ani pri sledovaní Chaninga Tatuma v Magic Mikeovi! Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze!

Ak ste práve ukončili školu, skúšky, dali výpoveď, máte rozlúčku so slobodou, opustili ste chlapa alebo proste čokoľvek oslavujete a chcete sa odviazať, neváhajte a príďte si pozrieť sebavedomý, tancujúci testosterón, ktorý vás určite nenechá chladnou ani minútu. Na jednom pódiu budete mať možnosť vidieť sexi svalnatých striptérov z rôznych krajín, ktorí vám predvedú výbornú tanečnú šou s prvkami akrobacie a poriadnej erotiky. Medzi hosťami nebude chýbať David Nicoll, ktorý je bývalým choreografom neprekonateľných Chippendales či svetových hviezd ako Britney Spears.

Aj vám sa občas chce pozrieť na dokonalé mužské telo a plesknúť si po poriadne vypracovanom zadku? Ak budete mať šťastie, možno sa vám podarí zbaliť víťaza ,,striptéra Planéty”, ktorý sa bude vyhlasovať práve počas večera v Bratislave. Chlapci budú hodnotení v kategóriách ako najprepracovanejšia show, postava, choreografia a iné. Dámy, túto show si nemôžete nechať ujsť! Frajerom a mužom sa skúste vyhovoriť na tanečné vystúpenie, ktoré ich určite nebude baviť a vy sa nechajte unášať sexappealom krásnych svalovcov. :)

1

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)