Šoubiznis Známy športový sukničkár prekvapil svet zásadným rozhodnutím. Zasnúbil sa so striptérkou!
Will you marry me. Young man is making proposal to woman. Girl is looking at ring with surprise and smiling. They are sitting on blanket in nature

Známy športový sukničkár prekvapil svet zásadným rozhodnutím. Zasnúbil sa so striptérkou!

643

Svetoznáma hokejová legenda Jaromír Jágr (44) zrejme speje k prekonaniu samého seba a už čoskoro sa zbaví svojho doterajšieho statusu starého mládenca. Svoj vzťah s modelkou Veronikou Kopřivovou totiž posunul na vyššiu úroveň. Podľa informácií denníka Blesk požiadal svoju priateľku o ruku na slnečnej Floride.

Jardovi sa síce pomaly, ale predsa hokejová kariéra postupne rozpadá a hoci v drese Floridy už len tápe, v osobnom živote sa mu darí ako nikdy predtým. Veroniku (25) síce pozná relatívne krátko, no stihol s ňou však už to, čo jej môžu snúbencove exfrajerky len nemo závidieť. Požiadal ju o roku!

Veronika rozhodne nie je žiadne neviniatko, no Jardova láska k nej má zrejme veľmi pevné základy. Hokejista jej totiž odpustil nelichotivú minulosť, kedy sa polonahá krútila okolo tyče v striptérskych baroch v Nemecku. Blondínka to ospravedlňovala vtedajšou životnou situáciou, keď rozmýšľala, ako si zarobiť na živobitie.

Fanúšikovia aj celý hokejový svet sa tak môžu tešiť na svadbu roka, ktorá bude zrejme jednou z najsledovanejších udalostí v českej histórii športu. Špekuluje sa aj o tom, či hviezdne zásnuby nie sú predzvesťou toho, že je Veronika tehotná.

 

 

Faraón a jeho Veronika :)

A photo posted by Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr) on

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram

Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.