58-ročný americký herec Alec Baldwin privítal do svojej rodiny ďalší prírastok. Jeho druhá manželka Hilaria Thomas Baldwin priviedla na svet ich tretieho spoločného potomka. Najmenšieho člena “priniesol bocian” 12. septembra 2016 a dali mu priam “nebeské” meno – Leonardo Angel Charles Baldwin.

Gratulujeme novopečeným rodičom, prajeme im len to dobré do života a nech im bábätko robí radosť. :)

 

Leoncito!!!!!

A photo posted by Alec Baldwin (@iamabfalecbaldwin) on

Hilarii tehotenstvo veľmi pristalo :)

 

Yes, there is a sippy cup in my bathroom selfie…the super tired mommy glamour is real 👸🏻! We are having one of those everyone is sick in the house weeks because obviously sharing is caring when it comes to colds in the family 🤒! Alec has an event that I'm rallying to go to tonight. With the kids it's been lots of sleepless nights with babies in the bed, fevers, runny noses, late 3rd trimester aches and pains. It's amazing when you are a parent, you really need to take a deep breath and become a champion. After a lot of TLC, the kids are much better this afternoon and I decided to brave the night (see how long I make it 😂). I gave Carmen a spray bottle to play in my shower with while I slapped on some makeup. Love that the simplest things make their world go round and round 😍. Fingers crossed that the mending continues and my babies wake up feeling like ☀️☀️ tomorrow for Carmen's 3rd birthday! #366daysoflivingclearly #hilarialcm #baldwinbabybump3

A photo posted by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

 

Thank you @lightpinkrose for my 💋 curls tonight 🙏🏼! #BaldwinBabyBump3

A photo posted by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Zdroj/Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.