Krásnych žien je na svete veľmi veľa. Niektoré majú sebavedomia viac, iné menej a niektoré dokonca verejne hrdo prehlásia, že majú najlepšiu vagínu na svete! :D

Austrálska modelka a raperka Iggy Azalea, vlastným menom Amethyst Amelia Kelly, prevzala tento týždeň v utorok cenu za “ženu roka”, ktorú jej udelil magazín GQ, respektíve jeho austrálska verzia. Kontroverzná 26-ročná blondína vystúpila na pódium v odvážnom outfite bez podprsenky a ujala sa slova. Jej ďakovná reč sa spočiatku zdala ako typické klišé o tom, ako si cenu váži a ako veľa pre ňu znamená. Potom však hudobníčka uviedla, že podľa nej táto cena znamená to, že má najlepšiu vagínu na svete! Iggy má zjavne pre túto časť svojho tela nejakú slabosť, lebo pred pár mesiacmi nahrala singel s názvom “Pu$$y”, ku ktorému je aj videoklip.

Iggy Azalea

Iggy Azalea ďakovná reč

Iggy Azalea – Pu$$y

Zdroj: Unilad.co.uk | Video: Facebook, YouTube | Foto: Instagram, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)