Viete, po ktorých dievčatách zaručene túži každý jeden chlap? Po anjelikoch! Takmer každá jedna žena alebo lepšie povedané modelka, túži čo i len po jednej prehliadke pre gigant Victoria´s Secret. Niektorým sa skutočne pošťastí a stanú sa vyvolenými, ale ide len o jedny z milióna. Victoria´s Secret predstavila svoje najnovšie tváre! 

Týchto desať dievčat dosiahlo vďaka exkluzívne zmluve vrchol svojej kariéry. Veď predsa, o túto pozíciu sa ročne uchádzajú tisíce modeliek. Na to, aby si vás vybrali, musíte byť nielen krásna, ale oplývať aj vyžarujúcou charizmou (o dokonalom tele ani nehovoríme). Ak si myslíte, že tieto dievčatá sa predvádzajú ,,zadaramo”, ste na omyle. Za všetkým je tvrdá drina a sebadisciplína. Vedeli ste napríklad, že keď niektorá z anjelov zatúži po tetovaní, musí jej ho tento zamestnávateľ schváliť? Taktiež nemôžu meniť strih či farbu vlasov a musia sa neustále starať o svoje telo. Tak čo, stále by ste chceli byť jedna z vyvolených? Tento raz značka predstavila 10 nových tvárí, ktoré budú mať turné po najväčších predajniach a tak sa predstavovať svetu. Snáď títo anjelikovia vydržia čo najdlhšie. Držíme im palce :)

Prvá pätica nových anjelikov

vs 4Druhá pätica nových anjelikov

vs 2Martha Hunt

martha

Jack Monika Jagaciak

jac

Lais Ribeiro

lais

Elsa Hosk

elsaRomee Strijd

romeeSara Sampaio

sara

Jasmine Tookes

jas

Kate Grigorieva

kateTaylor Hill

tay

Stella Maxvell

stella

Foto: Instagram

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)