Koniec leta ponúkal mnoho možností, ako potešiť zmysly. Kit tento víkend naplánoval viac menej náhodne. Je pravda, že sa s podobnou myšlienkou pohrával už dlhšie, nikdy však nenabral odvahu na realizáciu. Chýbalo mu dokonalé miesto, čo sa v priebehu minulého týždňa zmenilo.

Jeho priateľ ho požiadal o pomoc pri sťahovaní. Na oplátku mu ponúkol víkend v jeho chate pri jazere. Pravda bola také, že v skutočnosti sa nejednalo o žiadnu mini chatku, ale o seriózny dom postavený v severskom štýle, ideálne zasadený do okolia. Kit sa rýchlo chopil príležitosti a ešte v ten večer oznámil Karolíne, že ju počas najbližšieho víkendu unesie na neznáme miesto. Z jeho strany to bol vrchol romantizmu a tým sa celá príprava končila. Presne vedel, čo od toho očakáva, nechcel však príliš plánovať a nakoniec veci prekombinovať. Rozhodol sa nechať všetko jednoducho a prirodzene plynúť. Doteraz to tak fungovalo a zdalo sa, že to obom vyhovuje.

Karolína bola puntičkárka. Nikdy sa nespoliehala na fakt, že veci nejak dopadnú a snažila sa byť pripravená na každú možnú situáciu, ktorá sa mohla udiať. Jej posadnutosť dokonalosťou bola v poslednej dobe na ústupe, no na jej záľube v balení sa zatiaľ nič nezmenilo. Netušila kam pôjdu, no predbežná predpoveď na najbližšie dni hlásila prehánky a značné ochladenie. Predvídavo sa cestou z práce zastavila v obchode so spodným prádlom. No dobre, bolo to úplne cielené zastavanie sa, s jasným zámerom. Okrem nehorázne drahých a hriešne zvodných kúskov prihodila i pár teplých ponožiek pre Kita. Hoci podľa toho, čo si niesla domov bolo ťažké povedať, či sa vôbec dostanú z postele. Pri tejto predstave sa začervenala a telom jej prebehli príjemné zimomriavky. Na jednej strane mala pocit, že by ju okolie nepochopilo, na strane druhej to bol jej život. Chcela si ho užívať, nie prežívať a utápať sa v minulosti, tváriť sa zlomene a zapadnúť tak do všeobecnej predstavy okolia. Vlastne len do predstavy jej rodiny, ktorá by už viac hanby nezniesla. Karolína sa na seba pozrela v odraze výkladu a mykla plecom. Kašle na nich. Je to jej život a nemieni ho utopiť v sude plnom falošných sĺz.

Presne vedela, čo na neho platí, milovala ako ho mohla dráždiť. Hravo zvádzať a nemilosrdne odolávať jeho pokusom o okamžité obsadenie územia. Skoro každé ich stretnutie bolo ako hra na mačku a myš. Už dávno si ho obmotala okolo svojho prsta. Bolo to pomerne jednoduché, hoci ako neskôr sama pred sebou priznala, zamilovala sa do neho. Kit to neustále bral ako hru ale ona si uvedomovala, ako ju to celé pohlcuje. Viac ako by chcela. Obávala sa sklamania, ktoré podvedome očakávala od prvého dňa, kedy sa stretli. Teraz sa tým však nechcela zaoberať. Nie tento víkend. Túžila si ho užiť, akoby boli na svete len oni dvaja.

Cesta autom sa zdala nekonečná, vôbec jej to však nevadilo. Od nepamäti mala cestovanie rada a navyše bola s ním. Ticho sedeli a počúvali rádio. Držal ju za ruku, občas ju jemne stisol, venoval jej letmý úsmev. Mnoho drobností, ktoré pri ňom opäť dostávali zmysel. Napriek jej enormnej snahe, stále netušila kam idú. Nezostávalo jej nič iné, len pristúpiť na jeho hru a začať si toto dobrodružstvo jednoducho užívať. Prešli viac ako 200 kilometrov, keď Kit konečne víťazoslávne zapískal: „Konečná!”

Auto zabočilo na lesnú cestu. Po pár metroch sa zelený tunel tvorený stromami otvoril a ocitli sa na lesnej čistinke. Slnko už zapadalo, ale jeho červený závoj ešte stihol vytvoriť dokonalú scenériu. Bolo to priam gýčové a ona z duše tieto veci neznášala. Kit sa k nej otočil a veselo si prehrabol čierne vlasy. „Vyzerá to tu sľubne, čo povieš?” Koketne sa k nemu naklonila a zašepkala mu do ucha: „Záleží na tom, čo konkrétne si od tohto miesta sľubuješ.” Jemne ho pobozkala na líce. Stále používal voňavku, ktorú mu kúpila na narodeniny. Niekedy jej ju naschvál strekol do kabelky, aby na neho počas dňa nezabudla. Bolo to milé a svojím spôsobom veľmi detské, nie romantické ako sa ju snažil presvedčiť.

Chata bola udržiavaná, vkusne zariadená, jednoducho štýlové miesto, kam si príde človek rád oddýchnuť. Alebo, ako v tomto prípade, príde si tam jednoducho užiť. Kit vyniesol ich veci do spálne, ju nechal, aby sa aklimatizovala. Karolína vždy potrebovala svoj čas, aby zapadla. Ona to skôr volala ,,zžiť sa s okolím.” V oboch prípadoch to bolo stále to isté. Objal ju zozadu a položil si bradu na jej rameno. „Som rád, že sa ti tu páči.” Nepatrne sa k nemu otočila. „Nič som predsa nepovedala.” Kit sa usmial a pobozkal ju na krk. Nežne, presne tak isto, ako po prvý krát. Vtedy ju to šokovalo. Dnes by si nevedela predstaviť ich spoločné chvíle bez týchto nežností. Toto jedno gesto v sebe skrývalo viac, ako by dokázala popísať, či vôbec vyjadriť slovami.

hfadskj

Bolo neskoro. Na čokoľvek. Kit sa cítil po náročnom dni v práci a dlhej ceste autom unavený. Snažil sa to zakryť, ale ona ho poznala príliš dobre a navyše bol príšerný herec. Nemali sa kam ponáhľať, aj ona sa potrebovala uvoľniť. Nechala ho, aby zavolal majiteľovi chaty, že dorazili a všetko sa zdá byť v poriadku. Zistila, že mať ihneď teplú vodu a užiť si relax vo vani je naivná predstava. Nakoniec jej bola dobrá i rýchla sprcha v povedzme, veľmi vlažnej podobe. Chlad, ktorý prenikol pod jej kožu sa dokonale pohral i s jej telom. Ovinula okolo seba uterák, ktorý svojim rozmerom nemal šancu zakryť v podstate skoro nič.

Karolína vošla do spálne. Bola tam tma a ona si nebola istá, či tam Kit je, alebo nie. Nepatrné svetlo z mesiaca jej dalo aspoň  šancu vidieť obrysy nábytku. Sadla si do veľkého kresla a začala si sušiť mokré vlasy. Prekvapilo ju, aké je napriek svojej mohutnosti pohodlné. Pomyslela si, že by si také mohla zaobstarať i domov a nasledujúci sled myšlienok sa už nedal zastaviť. Mala pocit, akoby v jednej sekunde skontrolovala všetko od zamknutých dverí až po zavreté kohútiky v kúpeľni. Tam včera trávila veľmi veľa času. Podvedome si prešla dlaňou po vnútornej strane stehna a celkom prirodzene pokračovala vyššie. Jej prsty prešli dôverne známou cestou. Dokonale hladká pokožka ju uspokojila a zároveň pocítila záchvev vzrušenia.

Kit otvoril fľašu, do jednej ruky vzal dva poháre a do druhej jej obľúbené víno. Skoro na neho zabudol, musel sa preň ešte vracať domov. Našťastie si vo výťahu spomenul, že ho nechal položené na kuchynskej linke. Vybehol hore schodmi a vhupol do izby ako tieň. Okamžite rozsvietil a pravdu povediac, trochu sa zľakol, nakoľko nečakal, že Karolína tam bude sedieť po tme. Ostal stáť medzi dverami a nepovedal nič, len na sa na ňu zaškeril ako škriatok z rozprávky. Cítila ako jej líca začali horieť, ale ani sa nepohla. Naplnil oba poháre do polovice, ale nespustil z nej pohľad. Pomaly k nej podišiel, naklonil sa k nej, aby jej podal pohár a popri tom si neodpustil výčitku: „Začala si bezo mňa?!” Odpila si a vedela, že nech povie čokoľvek, vyznie to hlúpo. „Pravdupovediac som sa zamyslela, či som zamkla…” Odhrnul je vlasy z tváre a pokračoval s prstom nadol, cez jej krk, pomedzi prsia a zrazu sa prudko vystrel a nevinne zažmurkal. „Akože zamkla čo? Pás cudnosti?” Zasmial sa a vyprázdnil zvyšok pohára na jeden dúšok.

Kľakol si pred ňu a nežne ju pobozkal. Vzal jej z ruky pohár a položil ho na zem vedľa kresla. Teraz ho nebude už nič vyrušovať. Ani ju. Pomaly ju opäť pobozkal a jeho pery pokračovali svojou obľúbenou cestou k jej krku a skončili na jej pevných prsiach. Bol si istý, že sa ich nikdy nenabaží. Jeho bozky vyvolali okamžitú reakciu. Cítil, ako sa jej bradavka pod jeho jazykom premenila na úžasný šperk, kúsok diamantu na jej božskom tele. Vedel, čo si môže dovoliť. Prakticky všetko. Kitov jazyk striedavo láskal jej bradavky, kým jeho ruky pevne zvierali obe prsia. Karolína si užívala jeho pozornosť, niečo jej však chýbalo. Milovala jeho pokožku, ten slastný pocit, keď ju mohla cítiť na svojej vlastnej. Stiahla z neho tričko, dravo a nenásytne. Dnes večer bol len jej, nemusela sa o neho s nikým deliť. Kit pokračoval tam, kde skončil. Jej prsia pre neho boli ako magnet. Lákalo ho však aj niečo iné. Niečo sladšie. Niečo, čo si nemohol nechať ujsť. Jeho jazyk sa kĺzal dole jej telom, čo ju privádzalo do blaženého šialenstva. Vedela, kde Kit skončí, zažila to už mnohokrát, vždy ju to však dostalo. Príjemné zimomriavky jej prešli telom a celá sa zatriasla. Na krátky okamih prestal. Cítila, ako Kitov teplý dych dopadá na jej pupok, spolu s perami, ktoré ho nežne láskali. Pozrel na ňu, provokatívne, tak ako to vedel len on. Pohladkal ju po stehnách a pobozkal jej pravé koleno, potom ľavé a bozky pokračovali hore po stehne. Karolína potichu zavzdychala, oprela si hlavu, zavrela oči a vychutnávala si jeho pery. Kit sa uškrnul a vyložil si jej nohy na svoje ramená. Teraz mu už nemohlo nič zabrániť, aby sa jej mohol venovať presne podľa svojich predstáv. Vedel, že ho nechá hrať sa presne tak, ako len bude chcieť.

fsjld

Jeho dlane stískali jej pevný guľatý zadok. Prisunul si ju bližšie k sebe a v duchu ďakoval za toto úžasné kreslo, ktoré ich dostalo do tej najlepšej polohy. Naklonil sa a zhlboka sa nadýchol. Voňala úžasne. Po malinách. Cítil ako sa mu v ústach začali tvoriť sliny a mal neuveriteľnú chuť sa zahryznúť. Oblizol si pery a dal si načas, kým začal. Videl ako čaká, jej telo bolo napäté ako struna a s prvým letmým dotykom si slastne vzdychla. Bolo to, akoby stlačila niekde v jeho podvedomí gombík, ktorým sa vypína sebakontrola. Kit jej začal vášnivo bozkávať podbruško a plynulo prešiel nadol. Jeho jazyk vedel presne, čo má robiť. Špičkou sa nepatrne dotkol klitorisu, aby ho vzápätí nežne láskal a niekoľko okamihov potom ho stisol medzi svojimi perami a divoko sal. Karolínine prsty mu vkĺzli do vlasov, vzala mu šancu na únik. Tlačila ho k sebe, bola nenásytná a chcela stále viac. Nebránil sa. Užíval si to a jediné, po čom teraz túžil, bolo priviesť ju k vrcholu. Jazykom, ktorým sa kĺzal po jej mušličke a bol natoľko drzý, že neváhal vojsť i dnu. Hlboko. Absolútne ovládol jej vnútro, cítila ako ním pohybuje hore a dolu, rýchlo vibruje. Bola to rozkošná rozkoš. Nie však dostatočná a Kit to vedel. Neprestal ju lízať a sať, rozhodol sa však pokračovať priamejšou metódou a v návale vzrušenia ju uhryzol. Nečakala to, ale páčilo sa jej to. Presne tak isto, ako keď pocítila jeho prst, ktorý vsunul obratne do jej pošvy. Všetko naberalo na intenzite. Jej vzdychy i jeho pohyby. Jeden prst sa mu zdal málo, pokračoval s dvoma. Cítil Karolínino blížiace sa vyvrcholenie. Jej hlasné stony ním lomcovali ako nebeská hudba. Pozeral sa na jej tvár a chcel vidieť ten okamih, zachytiť v jej mimike tú hranicu, kedy sa to stane. Bola z neho úplne hotová. Nezáležalo na ničom, len aby ju priviedol k orgazmu. Cítila, ako jej telo pomaly prechádza mrazivým závojom, ktorý na malý okamih všetko pohltí. Je to ako keď sa zasekne film, všetko sa prestane hýbať, dokonca sa vám zastaví dych a vtedy sa to stane. Každá jedna bunka začne divoko vibrovať, presne ako teraz. Kŕč zrazu povolil a všetko vybuchlo. Priviedol ju na vrchol. Vzrušovalo ho, keď sa jej pošvové svaly začali sťahovať okolo jeho prstov, čo bol znak, že uspel. Chytila ho za ruku a pomaly ju vytiahla. Potrebovala sa vrátiť do života, práve zažila rýchlu smrť. Nechal ju vychutnať si slastné pocity a spokojný sám so sebou si sadol do vedľajšieho kresla. Uvedomil si, že je na zemi pohár s nedopitým vínom. Vzal ho a vychutnávajúc si jeho chuť ju nežne hladkal po lýtku. Pobozkal ju na koleno a venoval jej jeden zo svojich neodolateľných úsmevov.

Počas toho víkendu sa stalo i mnoho iných neodolateľných vecí. Na komode, vedľa nej, niekde medzi izbou a kuchyňou a nakoniec skončili vždy veľmi staromódne v posteli. Takí boli. Nezáležalo na tom, že novú čipkovanú podprsenku mala na sebe menej ako 10 minút a ani na tom, že mnohé veci sa už nikdy nebudú opakovať. Teraz mali šancu prežiť ich a navždy si ich zapamätať. Alebo si ich len pripomenúť. Schúlila sa v jeho náručí a počúvala ako pokojne dýcha. Vedela, že čoskoro sa budú musieť obaja vrátiť k svojim životom a rutine, ktorá ich časom pohltí. Nedokážu sa tomu ubrániť. Koniec koncov, vyhovuje im to tak, ako to je. Avšak raz za čas, napríklad koncom leta, spolu môžu utiecť niekam, kde budú existovať len jeden pre druhého…

Autor: J. F. Farki

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)