V bratislavskom nákupnom centre Eurovea bol počas uplynulého víkendu ukradnutý diamantový prsteň z predajne českého klenotníctva ALO diamonds! 

Prsteň v hodnote niekoľko stoviek tisíc eur bol ukradnutý z bratislavskej pobočky českého klenotníctva ALO diamonds neznámym páchateľom. Klenotníctvo ponúka za jeho nájdenie 20 000 €! „V butiku sú nainštalované kamery, ktoré zachytili dvoch podozrivých mužov. Klenotníctvo ALO ​​diamonds odhaduje, že páchatelia s najväčšou pravdepodobnosťou smerujú do zahraničia, pretože predaj takého šperku by bol na Slovensku veľmi náročný až nemožný,“ vyjadrili sa predstavitelia firmy.

Spoločnosť ALO diamonds, ktorá má momentálne päť predajní v Česku, tri na Slovensku a dve v USA, zachytila na bezpečnostných kamerách dvoch podozrivých mužov. V prípade, že máte akékoľvek informácie o prsteni, prípadne ho dostanete tento týždeň do daru ;) , môžete byť bohatšie o 20 000 €!

7 8

Foto: ALO diamonds

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)