Aj vy patríte medzi tých, ktorí Valentína ignorujú, hejtujú a znamená pre nich iba ďalší bežný deň? Ak sa však predsa rozhodnete, že by sa patrilo svojej dlhodobej či novej láske niečo kúpiť a chceli by ste ho/ ju prekvapiť, prinášame vám zopár nápadov, ktoré nájdete v ktoromkoľvek nákupnom centre, obchodnom reťazci, alebo na zľavomatoch cez internet aj na poslednú chvíľu. Kto zaváha, nežere :)

Pre mužov

Neviete si s ním rady, neviete čo kúpiť, no my vám pomôžeme. Žiadnych 50 odtieňov sivej ho nezaujme, je to bojovník, je to chlap! Sadnite za internet a prekvapte ho lístkami trebárs na ,,Amerického ostreľovača” s Bradleym Cooperom a zabijete dve muchy jednou ranou. Vy sa môžete rozplývať nad jeho telom a úsmevom, chlapi nad filmom. A okrem toho, za tento film bol nominovaný na Oscara! Ďalšou jednoduchou variantou sú boxerky, vtipné ponožky, slúchatká, stojany (čokoľvek čo dobre vyzerá a je to pritom úplná kravina) alebo Marvelovky. Pri nich sú všetci chlapi ako malí chlapci :)

 

Pre ženy

Ak by sa k nášmu článku dostali náhodou aj muži, odporúčame na poslednú chvíľu šperky, šperky, kozmetiku a šperky :) Sem tam to môžete doplniť sviečkou, bozkom, ak viete, čo máme reálne radi realizujte sa aj pri výbere oblečenia. Pre tých odvážnejších nevynecháme ani ,,pána Pinkyho”. Avšak, milí páni, vedzte, že nám úplne stačí ak nám nezabudnete dať jeden kvet alebo nám aspoň poviete, že nás ľúbite..

Niečo málo do krásy

Ak sa nechystáte nikomu nič kupovať, ste sama a večer sa chystáte na lov, nenechajte na náhodu svoju nechtovú vizáž. Aj keď nič neoslavujete, ruky môžu vyzerať k svetu vždy. Ponúkame vám trochu inšpirácie veď. Láska je krásna :)

nechty

Foto: Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)