Každá máme svoje rituály a zvyky, každá sme iná, no niekedy sa vyskytnú veci, v ktorých sme všetky rovnaké, jednoducho ženy. Sally Nixon, ilustrátorka týchto milých a úprimných obrázkov, ukázala, čo robíme, keď sa na nás nikto nepozerá, prípadne si myslíme, že sme samy. Niektoré situácie sú naozaj vtipné!

Sally odštartovala svoj projekt, ktorý nazvala ,,365″, ešte v roku 2015. Rozhodla sa, že každý deň počas celého roka nakreslí jednu ilustráciu, no keďže nápadov nie je nikdy dosť, inšpiráciu čerpala práve zo svojho bežného ženského života. Projektom sa snaží ukázať, že ženy nie sú len ,,instagramové princezné“, ale obyčajní ľudia, ktorí žijú bežný život. Sedia na záchode so svojím psom, objednajú si pizzu s kamoškami, vypijú pritom päť litrov vína alebo len tak sedia a čítajú knihu. Ilustrácie sú veľmi populárne a určite sa aspoň v zopár prípadoch nájdete aj vy. My sa hlásime k vínu… No dobre, dali sme si aj pizzu. :)

 

 

 

Foto: Instagram

Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (:

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here