Pôrod doma sa u nás v dnešnej dobe len tak často nevidí. V niektorých krajinách však ide o bežnú súčasť života. Jeden taký domáci pôrod svojej kamarátky zachytila i fotografka Kathy Rosario. 

Fotografovanie malých detí a rodiniek je Kathy Rosario veľmi blízke. Aj preto zrejme dostala ponuku od svojej kamarátky, ktorá chcela, aby jej zdokumentovala domáci pôrod. Pre Kathy bol takýto typ fotenia vôbec jej prvým v živote, avšak hodnotí ho viac než pozitívne. Prezradila, že nič intímnejšie a špeciálnejšie ešte nezažila ani nevidela. A my s ňou na základe výsledných fotiek môžeme len a len súhlasiť. :)

Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer. Man with pink pigs head in basement watching TV eating pizza and drinking beer.Foto: kathyrosario.com

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.